Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz DeFranco #77306 üzenetére

    Ezt a rivallót viszem be most 3 példányban (2 példánynál mellékelve a Paypal számla és az eBay-es levelezés az eladóval, amiben megküldte nekem a ragszámot - 1 példányt meg aláíratva, hogy átvették ekkor meg ekkor hivatalosan, el akarok tenni magamnak).

    Nyilván konkrét dolgokat (ragszám, nevem, adataim) kiszerkesztettem.

    "Magyar Posta Zrt.
    Budapest 100. postahivatal
    Budapest
    Üllői út 114-116.
    1101

    Ügyfélpanaszok kezeléséért felelős munkatárs
    részére

    Tárgy: panasztétel csomag értesítésének elmaradása miatt

    Tisztelt Ügyintéző!

    Szeretnék panaszt tenni a következő ragszámú, nekem címzett postai küldeménnyel kapcsolatban:

    XXXXXXXXXX

    A ragszám alapján 2016.05.31-2016.06.15. között a csomag elérhető és átvehető volt a 100. postán. Ezen idő alatt semmilyen értesítést nem kaptam a postahivataltól, hogy ez a csomag megjött és átvehető lenne. Azóta az Önök honlapjának nyomkövetése alapján már vissza is küldték a csomagot a feladónak Németországba 2016.06.19-én.

    Az értesítés hiányával két problémám is van. Egyrészt ugyanebben az időszakban más csomagok értesítését el tudta juttatni a kézbesítő a postaládámba, másrészt pedig kb. 2-3 naponta járok, jártam a fenti két hétben is a 100. postahivatalba, csomagokat, ajánlott leveleket átvenni, csomagot feladni, csekket befizetni.

    Nem utolsó sorban a szolgáltatásért, hogy ezt nekem kézbesítsék, illetve értesítsenek róla, hogy át tudom venni, fizettem és vélhetően a csomagom újraküldetéséért újra fizetnem kell, kb. 10 EUR-nak megfelelő összeget – ennyi volt az eredeti postaköltség is. Mivel nem az én hibámból nem történt meg a csomag átvétele, ezzel kapcsolatban úgy vélem, hogy a Magyar Postát terheli némi felelősség. Mivel ez egy eBay-es küldemény, mellékelem a rendelésem alapján a PayPal-től kapott számlát, illetve a levelezésemet a feladóval kinyomtatva. Amennyiben szükséges, mindezeket elektronikus formában, emailben is az Önök rendelkezésére tudom bocsátani.

    Mielőbbi válaszukat és ügyintézésüket köszönve:

    Budapest, 2016.06.20. [név, cím, aláírás, személyi igazolvány száma, telefonszám, emailcím]

    Kíváncsi leszek. :U

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák