Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Mercutio_ #12157 üzenetére

    Hannibal nálam sem, mert utolérte nálam a The Walking Dead-effektus: kegyetlenül meguntam. Egy szereplő sem szimpatikus a címszereplőn kívül, egy emberhús-zabáló sorozatgyilkossal meg annyira nem akarnék azonosulni, no sir, no thx. Ezt leszámítva marad a creepy háttérzenés gasztroműsor nyakon öntve a Taxidermia kimaradt jeleneteivel és kamu pszichoanalízissel. ;]

    Banshee, True Detective szerintem is jó volt. Most pörög nálunk a Game Of Thrones, a Turn (egy kifejezetten jól sikerült történelmi sorozat, eddig 3 rész van kint), az Elementary (igaz, sehol sincs a BBC-s Sherlock-hoz képest), a Grimm (izé, ez nem jó sorozat, viszont szórakoztató).

    Folytatni fogom a Shameless-t, meg ha lesz valóban az Amazon égisze alatt Ripper Street 3. évad, azt is. Meg asszem, le kéne ülni megnézni az elejétől a Bates Motelt, a The Shield-et, meg talán felvenni a fonalat a Sons of Anarchy-ban (3. évad közepén szakítottuk meg) és a Breaking Bad-ben (2. évad elejéig jutottunk eddig).

    Meg érik az idei Firefly-maraton, az az én Jóbarátok-om. :))

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák