Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz MasterMark #110509 üzenetére

    ezekkel csak a gond van - ezalatt mit értsek? Vagy működik az elején és akkor happy van, vagy hol jó, hol nem, vagy sehogy sem működik?
    Lehet, ez lesz akkor. Drágább, de van 3 év gari. Megrendelem weben a próbát megelőző napokban, ha nem válik be, akkor kitalálok mást. Van rövid microUSB kábelem táphoz.

    DeFranco: szülőkhöz most hétvégén újítottunk egy "új" gépet (i5, 8 GB DDR3, RX460, 240 GB SSD, 1 TB HDD), a cél, hogy izzadságmentesen elmenjen 4-6 évig.
    A VGA benne volt a csomagban, gondoltam, előbbre lépek vele, mint a meglévő 730 GT 1 GB GDDR5. Jobb híján most ez van benne, de az RX460 a szekrényben pihen.
    Még egy eshetőség van, az én 1050-et cserélem az RX460-ra, ha arra rá lehet dugni analóg monitort, mert az én monitorom most is DVI-D-vel van összedugva, de van rajta DP is és a TV-nek megmarad a HDMI. De ahogy néztem teszteket, az RX460 visszalépés a 1050-hez képest.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák