Hirdetés

Aktív témák

  • Dolby

    senior tag

    válasz zizi62 #800 üzenetére

    ez a szüleid érdeme és nem a tiéd Ez nem igaz, a szüleinek az érdeme hogy elindították, és az ő érdeme hogy élt a lehetőséggel. Ha a szülei érdeme lenne akkor maximum azt mondhatta volna el magáról hogy a szülei pénzéből él. Én ilyet nem láttam a sorai között

    de ha jól emlékszem volt olyan hiteles hozzászólás is aki konkrétan kapcsolatban van a céggel és a véleménye nem mások elmondásán alapszik,hanem saját tapasztalatain/TTommi 767/
    Ennek a hozzászólásnak a hitelességéről szerintem inkább ne beszéljünk. Egy hsz-ra beregisztrált valakiről van szó, aki arra sem méltatta a fórumot hogy még egyszer bejelentkezzen. Ezzel szemben állnak Cerebellumék és az ő tapasztalataik. Szerintem senki sem mondja azt hogy a Bnetesek között nem lehet becsületes ember, és dolgozhat tényleg azért hogy másnak is és magának is segítsen, de ettől még lehet negatív tapasztalat mind a rendszerükkel mind a dolgozóikkal kapcsolatban is. Ha ezt nem tudod elfogadni akkor nincs miről beszélnünk, mert akkor nem figyelsz másokra csak a saját véleményedet nyomod előtérbe...

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

Aktív témák