Hirdetés

Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz g@bo #427 üzenetére

    Ugyanmár, dehogy is! Hisz te is hallottad: az ügyfélről! Meg a pénzéről. ;]

    Encike, én egy évig voltam ott, több, mint 120 órányi hangfelvételem van különféle előadásokról, szerintem bármikor bármilyen témában meg tudnálak fingatni. Az már téged minősít, hogy 1 héttel bázis szeminárium után egyből jössz is ide okoskodni, miközben fogalmad sincs a cégszabályzatról és működéséről, továbbá azt sem tudod, milyen termék az, amit majd el kell adnod. Mert hogy EGY darab termékről beszélünk (egy Generalisról), ugyanis amíg a 2-es pozíciót el nem éred, addig nem is köthetsz mást. Hiteles így objektív tanácsot adni, ugye? :D És el kéne felejteni, hogy az ott a non-plus ultra megoldás, az csak 1 közepes megoldás a sok közül, csak jó a marketingje.

    Nem baj, az alapító tagokat már bejuttattátok a TOP100 leggazdagabb magyar közé (a 3 "K" betűset, tudod :) ), nekik már megérte. ;)

    Mellesleg a jelenleg Magyarországon elérhető összes Unit Linked biztosítás részletes leírása és összehasonlító táblázata megtalálható a PSZÁF honlapján egy ízléses Excel-táblázatban. Bárki letöltheti, átolvashatja és kiválaszthatja a számára megfelelőt, ha Unit Linked-re volna szüksége. Ennyit erről.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Aktív témák