Hirdetés

Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Bman81 #357 üzenetére

    "Miért nem gondolkodsz el azon, h minket nem zavar, h kevesebb jutalékot kapunk szerződésenként mint egy ügynök???"

    Ez a komolyabb gond, ha nem is zavar, mert ugyanazt vállalod be vele, csak a cégnek adod a tiszteletdíjad. :D Végülis nem az én zsebemből nyúlják le (már), ha téged nem zavar, engem sem. :) Emlékszem nálunk emiatt külön előadást tartottak, hogy meggyőzzenek, hogy ez milyen jó is nekünk. :D
    A számokról annyit, hogy a biztosítók tudomásom szerint a normál jutalék 130%-át fizetik a BNet-nek minden egyes kötés után - ennek te kezdőként megkapod durván a hetedét-nyolcadát. Ugye nyilván ez az MLM miatt (is) van így, mert felfelé elosztódik a nagy része.

    "Milyen díjtalan szolgáltatásról beszélsz? Ki mondott ilyet hülyeséget neked?"

    Bázis szeminárium... Nem tudom melyik divízióban vagy, de ahol én voltam ott hangsúlyozni kellett, hogy ez díjtalan szolgáltatás. Na persze. :)

    "A sulit 3 részletben kell fizetni."

    De ki KELL és hiába szépíted, az biza szép összeg. Mondjuk megmondom őszintén én ezt jó húzásnak tartom a PSZÁF részéről, valami filter kellett ebbe a rendszerbe.

    "Ez nem jövedelemkiegészítés, hanem főállás."

    Sokszor sok helyen látom amint mellékállásként hirdetik. A mai napig is inkább így kommunikálják le (ez - ismételtem - lehet divíziónként eltér, nálunk még így volt leadva). Főállásként egy teljesítménybéres rendszert nem sok ember mer bevállalni és nem is sok ember teheti meg.

    "Akinek nincs tartalék pénze és autója, az szintén ne kezdje el!"

    De ha elkezdi és rámegy minden tartaléka, annak mit mondasz? :) Én nem panaszkodom, nekem sokszorosan visszajött, de ismerek olyat, akinek nem.

    "A középső bekezdés szép történet, de az is azt mutatja, h mennyire naív vagy."

    Miért is? Írtam mást, mint tényeket?

    "Az utoldó bekezdés meg azt, h gőzöd sincs az egész UL és befektetés témáról."

    Na és ezt mire is alapozod, drága barátom? :) Nekem van rá egy tippem, hogy te nem látsz nagyon mást a piacon, mint UL termékeket...
    A Unit Linked valóban egy jó ötlet volt - mikor megjelent, nem volt más alternatíva a befektetési alapok eléréséhez. De ennek a korszaknak már vége és az UL pont úgy avult el, mint a régi chipset-ek. Nálunk még pörög, mert évtizedekkel le vagyunk maradva nyugathoz képest, de az elmúlt pár évben szerintem hatalmas előrelépések történtek kishazánkban is befektetések terén. Ha ugyanazt megkapod olcsóbban, hozzáférési limitek és biztosítási jogviszony nélkül, akkor minek is bonyolítani?

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Aktív témák