Hirdetés

Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Louies #254 üzenetére

    Még nem vagyok semmilyen szinten, annyira friss ez a dolog. :) Márciusban lesz a 2. bázis, ezért mondom, hogy könnyű előrejutni. :) Nem ismerem ennyire a Global-t, viszont az biztos, hogy mivel egy elég jelentős brancs vált ki a Bnet-ből, ők sincsenek épp kevesen. Egyébként karrierben és juttatásokban minden ilyen cég eltér valamelyest (megjegyzem, a Bnet elég legúzós volt ezen a téren és az OVB, amit még ismerek még lehúzósabb). Azt kéne tudni, milyen termékeket forgalmaznak. Én azért is váltottam, mert ahol most vagyok, ott nem biztosítást kell kötni (és kell vinni a hátadon az ezzel járó hercehurcát), hanem egy tényleges befektetést adsz el, ami ráadásul bármikor hozzáférhető. Végülis ha új vagy a témában bármelyik jó lehet neked, ha másért nem, hát tapasztalatot szerezni. Viszont mindenképpen azt javaslom, olyan céget válassz, ahol nem köveletik meg a vállalkozóit, mert akkor kereshetsz könyvelőt is, fizetheted a TB-t, stb. A Bnet-be én is csak azért mertem belemenni, mert nappali tagozatos jogviszonyom van és a TB-t így még az állam állja, relatíve kicsi volt a kockázat.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Aktív témák