Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Isual

    veterán

    válasz urban racer #25248 üzenetére

    +@(#25251) BMW001
    Persze, nyilvánvaló. Én korbelékről jókat hallottam, egy ismerős vitte is hozzá a kocsiját, mondjuk az Audi volt. Elmondta az igényeit, de amúgy is azzal kezdtek, hogy finomhangolást kér, vagy hozzák ki belőle azt, ami benne van. Én nyilván előbbire gondoltam, illetve ilyen 30 km-es távra használom, hol pályán, hol az országutat választom és nem a nagygáz, nagyfék típusú vagyok, van hogy nem megy 2500 felé a fordulat. Viszont pont emiatt alul (1200-2000) örülnék egy kis plusz nyomatéknak, meg ha van olyan közlekedési eset, akkor az a plusz pár LE sem jönne rosszul 3000-4000 között. 4-4200 felé nem szoktam húzni, 4-4500 között amúgy sem történik sok minden ennél a motornál.
    A motor eddigi mérések alapján makulátlan, de mégis benne van 260k és 12 éves lesz tavasszal, ez tény. Nem akarok magamnak rosszat, meg ha van jobb cég, aki jobban dolgozik, szívesen veszem ha ajánlotok, de ahogy fent írtam 2000 alatt jól jönne egy kicsit több nyomaték, mert 50-60%-ban így, abszolút kímélve hajtom, 525d nem aszfaltgyűrésre való, főleg nem az E39.

    (#25247) Viszlát: Köszi! :)

    [ Szerkesztve ]

    Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Új hozzászólás Aktív témák