Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Mahrenburg #61991 üzenetére

    Na várjá' csak de a műtőasztalig is el kell vinni valahogy.. :D

    (#61992) Lacielvtars:

    Bíztam az esetleges pozitív elbírálásban elvtársUram! ;)

    (#61994) miklosss2012:

    Bezony, a legjobb szót használtad rá! :K

    A szokásos témát nem behozva.., azt nem igazán látom a 2500K - 6600K között mit csinált az Intel abban a pár évben, amiért megérte egyeseknek akár 2-3x is platformot váltani..
    A "fascinating results"-tól mindenesetre távol van mint Makó Jeruzsálemtől, _szerintem_. :U

    Majd jókis DX12 kontra IGP-k viszonyában leszek kíváncsi egy ilyen összehasonlításra, ott várhatóan sokkal jobban elfog menni a 6600K.

    (#61998) Whysperer:

    Basszus Zöldfej uram, te még hiperérzékenyebb vagy az ilyesmire mint jómagam, pedig az nagy szó..! ;]
    Vágod hogy az egész teszt a limitre ment rá, szerinted mennyire valóságközeli a 2500K mellé TitanX-et tenni?
    Azt csak érintőlegesen megemlítve, hogy ugye tudjuk egy-egy ilyen YT-os/webes tesztben mit szoktak FX OC-nak csúfolni.. :D
    Ha az egész anyagot/tartalmát lerántod a földre, akkor kapsz egy épkézláb 8350et egy kisebb VGA-val ami egész más viszonyban van/lesz már a többi résztvevő procihoz. A GTA V-öt pedig ismerjük.., május elején bedobtam a videomat vagy féltucat topicba és kértem hogy valaki húzott i5-el/i7-el menjen végig a látott útvonalon, akár csak megközelítőleg azonos vagy erősebb VGA-val, azóta is a válaszként kapott privátokban/videókban fuldoklom. ;]

    Nyugivan, léééégy a labda, nincs kanál! :N

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák