Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz #Morcosmedve #151047 üzenetére

    Ránézek holnap, irodába kell hogy zörögjön valami de drót nélkül, "Bözsi" (Elisabeth- a titkárnõ/recepciós) csámcsogásától a falra mászok lassan.

    Más:

    Mindig is büszke voltam a magyarságomra, sohasem zavart és ahol lehetett ott védtem is, sok habzó szájú politikailag influencált szarrágóval szemben. De lassan elgondolkodtam hogy jól teszem amit teszek, vagy nem. Úgy láttom hogy a magyar vérbe bele van evõdve a konfliktus, ha nem vagy fehér akkor fekete vagy. Sárga vagy piros nem lehetsz....az lehetetlen.

    Telefon téma: gyerek jó kameráju de olcsóbb, költséghatékony telefont szeretett volna venni. Többet ajánlották a kínai olcsóbb telefonokat. Mondom ha csak a kamera a fõ ok akkor esetleg egy Pixel 4a, Pixel 4 használtan vagy esetleg részletre kamatok nélkül a googletõl egy puxel 5 ha nem zavarja a 6". Inkább azt mint valami kétes kínait. Na innentõl indult a Kína megvédése....hogy nem tudom mirõl beszélek, meg hogy miért vagyok Kína ellenes, meg hasonló egészen Orbán ellenesig.....

    Laptop: kollégának kell megbízható, jól kinézõ és prémium lapos. Ajánlani merészkedtem egy macbook-ot hogy vegye számitásba mivel iPhone-ja van, és ha nem zavarja a macOS akkor egy próbát megér. Akár használtan, tesztelésre. És jött a lavina az "informatikusoktól" hogy bohóc vagyok és a macbook semmire sem jó azon kivül hogy fesziteni lehet vele a kávézókban. Nem számit hogy már 1 éve mindenem (céges, magán) macOS-en és iOS-en fut. Egyszerüen szar és kész.

    Autó: minden szar ami egy kicsivel jobb és drágább mint ami neki van. Kötni való bolond vagyok hogy kiadtam kb £20.000-et a hybrid toyotára. Jobb lett volna egy 10 éves Octavia vagy Insignia, a többi menõzés és pénz pocsékolás. De ha igazán menõ akkarok lenni akkor vagy BMW vagy Tesla....mondom OK. Majd veszek egy Teslát akkor. :(((

    És több más téma, legyen az kijelzõ, nyaralás stb.

    Miért?! Miért csak a magyar nyelvü fórumokon fordul ez elõ?! Aktív vagyok több angol és román fórumokon de ott sohasem találkoztam ennyire rosszmájú és befásult irigy kommentelõkkel.......

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák