Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz MiklosSaS #151005 üzenetére

    De az a baj ,hogy Te meg mindig magadból indulsz ki. 8) Nem oylan complex ez. . Nem tudom megvenni és Mo. nem tudom bevállalni hitelre sem ,mert nem tudom van vagy lesz munkám mondjuk 4-5 hónap múlva 100%-ra. Ennél nagyobb baromságot nem tudtál volan elírni. Az a baj ,hogy nincs bajoma logikus számolással. Csak szerinted. Szomzédom most cserétle vissza deiselre a híbridét ,mert annyi votl a fenttartása,hogy itthon és anynira nem értenek hozzá,hogy nem érte meg fenttartani pedig 3 éve tolta vele. Votl nálam egy Opel Ampera 3 hónapig. városban jó volt ,de mikor kimentem országútra a 1,5 benzines többet evett mint a mostanim. Szóval az én matematikámon lehet segíteni ,de a Te stílusod már a DNS-ben van. menthetelen.

    "Hidrogén hajtás" Ezt írtam Én si ,de amég 2 heylen lehet kb tankolni addig mit csináljak vele. vegyem meg és járjak 200km-re tankolni vagy mit is szeretnél?

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák