Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hódmaci

    senior tag

    Sziasztok!
    Szeretnék egy GPS-t vásárolni. Ebben kérném segítségeteket.
    Csak személyautóban használnám és EU-n belül. (Horvát, Lengyel, Ausztria, Szlovákia, Magyar országokba)
    Külső méreteire nézve volt kezemben egy x995 max ami pont megfelelő lenne.
    Bár a kijelző része csalóka hiszen igen csúnyán vastag a káva
    Viszont erről a készülékről sok fórumon olvasok negatív tapasztalatokat.

    iGOt használtam valamikor régen, azzal meg voltam elégedve.
    Azután áttértem a WAZEra de az sokszor elvitt mellékutakra anélkül, hogy kérdezte volna szeretném-e?
    Google meg valahogyan nem jön be. Keveset beszél hozzám pl a körforgalomba is csak mikor már benne vagyok akkor kezd hadoválni hányadik kihajtónál térjek ki.
    Sokat kell "lesni" a telefont menet közben.

    Írok egy pár laikus dolgot amit szeretnék aztán majd ti eldöntitek, hogy felesleges vagy h@lyeség esetleg ez már nem fér bele a keretbe:
    -Térkép és alap szoftver frissítés szempontjából hosszú távon támogatott.
    -Jó volna ha automatikusan sötétedne vagy sötét témát automatikusan használná.
    Illetve kézzel be tudjam kapcsolni.
    -Szeretem látni az valószínűsíthető érkezési időt.
    -Telefonom wifi(hotspot) kapcsolatán keresztül tudja ellenőrizni az aktuális forgalmi adatokat, trafic (esetleg még időjárás) és ezek függvényében ajánljon fel alternatív utakat.
    -Szeretem ha útközben minél részletesebben tájékoztat a következő manőverről hangban.
    -hangos legyen
    -Jó betekintési szög a kijelzőnek és a rásütő napfény se akassza meg a dolgot teljesen
    -Tudjon "értelmes" parkolókat felajánlani
    -Tudjak esetleg üzemanyag kutakat keresni adott útvonal mentén.
    -Bonyolult kereszteződésekben mutassa azt is, hogy melyik sávban kellene haladnom.

    Végül az anyagiak:
    Magyarországon vásárolnám, mindenképpen új készülék, 70Eft amit rászánok
    Esetleg nagyobb rábeszéléssel elmehetek 90eFtig :)

    Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

Új hozzászólás Aktív témák