Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zeee

    senior tag

    Sziasztok!

    Ismételtem szükségem lenne a nagyérdemű fórumozók segítségére. :) Ma haza hoztam egy szervizből a gps-em, azt mondják dobjam ki, felejtős. Gondoltam teszek egy próbát még itt nálatok, mielőtt tényleg eltemetném az ősrégi kis kütyümet :) Szerelműnk még 2007-ben kezdődött, épp Pestre költöztem, s kiváló utitársammá vált a kis drágaság, de úgy látszik el akarják temetni csúnya rossz szervízben dolgozók.

    Nos egy Mio C250-em van. 2007-es, de az is lehet hogy 2006-os. Tudom tudom, nem egy mai csirke. :) Mio Map V3.2 van rajta. Az ígért 2008-as frissítés soha nem érkezett rá a gyártótól, de azt hiszem a mai nap már nincs is jelentősége. Szerintetek vagy valaki hozzá értő szerint van lehetőség frissíteni a készüléket? Nekem mindegy hogy milyen keretrendszeren, igo vagy bármi, tökmindegy, de rá lehet tenni valamit amin legalább egy friss magyarorszag térkép van. Vagy tényleg doobjam ki? Vagy digitális fényképnézegetőnek sem lehet használni? Vagy szimulátorozok az assetto corsával néha néga, van egy G25 kormányom, arra is szívesen rátenném sebbesség kijelzőnek vagy váltó fokozat kijelzőnek. Szóval tökmindegy, tényleg nem lehet semmire használni már és temessem el? :) elóre is köszi az ötleteket

Új hozzászólás Aktív témák