Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unclefucka

    senior tag

    Hát vettem egy nagy levegőt és megnéztem a "Neon Genezis Evangelion"-t.
    Egyenlőre a teljes sorozaton, az End of Evangelon-on vagyok túl és az 1.0-t kezdtem el.

    Hát eléggé vegyes érzések vannak bennem ezzel kapcsolatban.
    Az ok, hogy jók benne a hentelések, meg mind az érzelmeknek, mind a fizikai "valóságnak" brutálisan realisztikus az ábrázolása, de akkor is...

    Nekem valahogy olyan volt, mint egy "kötelező darab" és nem találtam meg benne a könnyed szórakozás szemernyi szikráját sem. Nem mondom, hogy nem volt érdemes megnézni, de ez annyira súlyos anime (súlyosan beteg/elborult/elvont), hogy nem fogom megtartani.

    Ha valamiért érdemes megnézni az az, hogy egy szinttel feljebb jut az ember az animék világában (LEVEL UP!)

    Persze végig tolom mindet és meg fogom nézni a 2.0-át, a 3.0-át és a 4.0-át is, hátha, hátha találok valamit, ami egy kicsit növeli az élvezeti értékét.

    bandiras: Kérted, hogy számoljak be az EoE -ről. Hát enélkül a rész nélkül tényleg nem lenne egy kerek egész a dologból, ott van a szeren nagyon. Mentálisan nagyon üt a cucc. A "személyes kedvencem" (ha lehet így nevezni) az a legelső jelenet hát az betett nagyon a pszichémnek. A legutálatosabb része az meg a legvége: Basszus, ha már egyszer van egy "happy-end" akkor minek kell elrontani az egészet és romba dönteni az ember agyát, amit nagyjából összeeszkábált az utolsó előtti jelenet során. Kész, szétestem, ennyi volt...

    Na mind1 a témára visszatérek a hétvégén, mert ez nem hétköznapokra való.

    Üdv.: M

    Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

Új hozzászólás Aktív témák