Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Nova96 #11654 üzenetére

    220. rész már nem filler, utána jön a Shippuuden, amiben ha van is filler, színvonalas (kivéve a most őszi filler szezont, ott álltam meg szünetelni).

    Baka to Test... balgaság lenne a második évad után nézni az OVA-t, ugyanis a két évad összekötője sztoriban. Fentebb említették, Baka to Test Matsuri-t keress (2 epizód).

    "Tudom,csak általában unalmas vagy nagyon gyenge a sorozathoz képest." - azért ez se mindig így van, sokszor kiegészítő sztorival szolgálnak, és nem csak /vagy egyáltalán nem/ az értelmetlenkedés megy fanservice társulatában.

    Aztán érdemes beszerezni a pár perces special részeket, ha tudsz valamennyire angolul (AA-ra feltöltöttem az első évad specialjaihoz a feliratot), mert hasonlóan betegek, mint a sorozat. :)) Lala-ékhoz képest amúgy hülyeségben valóban gyengébb eresztés, de attól még nem megvetendő. Na majd a második évad... :DDD Az már megközelíti.

    Amúgy őrült sorozatokban ne keress értelmes sztorit. Az ritka.

    #Crystalheart: Szerintem amíg nem nézted meg mindegyik filler részt, ne nyilatkozz úgy, mintha már megtetted volna. :DDD ;] De azért igazad van.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák