Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • phoenix1989

    őstag

    Helló mindenki.
    Tablet vásárlás elött állok igy az ünnepek felé közeledve.
    Átlag felhasználás lenne . internet, játék, esetleg film is. vegyesen ami kell. A keretem az 25k esetleg ha nagyon muszáj max 30k de jó lenne a 25k határon maradni egyenlőre. itthonról lene rendelve kintről még sose rendeltem igy nem nagyon merek belevágni a kártyás utalásokban meg nem is bízom benne.
    Elvárások lennének de ahogy körbe néztem elég kompromisszumos lesz a dolog.
    10" jó lenne bár elnézve a kínálatot nem nagyon találtam ilyen árban de ha lenne értelmes érdekelne. 8" ban nem néztem körül itt is érdekelne van e valami. de a leginkább ennyiért használható gondolom csak 7" ban lehetséges. gondolom 2 magban nem érdemes gondolkodni így marad a 4. Ram: hát ez megint olyan dolog hogy szerintem egy 2 GB szinte alap dolog lenne de nem igazán kapható enyiért ilyen szóval itt is marad az 1GB ram gondolom. Felbontás hát itt igazábol nem is tudom. olvastam telefonokrol meg tabletekről mindenhol azt irják hogy egy 4k meg ilyen hatalmas felbontások teljesen feleslegesek hisz egyrészt nincs ilyen felbontású film meg semmi igazán másrészt egy FHD felbontást feletti már a szemünk számára nem is érzékelhető.Igy akkor már ez sem olyan fontos. egy FHD jo lenne de az sem kaphato ahogy néztem ilyen árban igy itt is akkor egy hd legalább. 10" nál azért a HD is szerintem szép képet ad bár nem volt a kezemben még 10" os tab csak a 6,1 colos telefonom ami HD és megvagyok elégedve vele pixelnek nyoma sincs. Nem tudom 10" nál ez mennyit változhatna. Na azt hiszem ennyi elég kezdésnek :) THX

Új hozzászólás Aktív témák