Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz guftabi96 #1744 üzenetére

    Követni bizony, érezhetően alá lesz lőve persze de tekintve hogy mennyibe kerül mondjuk egy 6900K ezzel nem leszünk kint a vízből.. :(
    Másik példa ugye a Fiji kártyák, Nano/Fury/FuryX, melyek máig számolt életciklusuk 80%-át 200fölött töltötték.. :(((

    (#1745) Televan:

    Ezer hála! :R

    Tervezem igen, így hogy két DLC már egyben van/GOTY, már vevős szintre lépett. Eleve megérdemlik, utóbbi évek legjobb játéka nálam arról nem beszélve hogy a DLC-k önmagukban hosszabb játékidőt adnak egyenként mint egyéb studiók teljes játékai.. :DDD :W

    Az pedig evidens hogy GOTY mentés visszafelé nem lesz kompatibilis a Regularral.. :K :R

    (#1746) ViZion:

    Mikor-mikor vazze, látod januárban elindul végre valami, sztem az első negyedév végére boltokban lesz. Nyugodtan kezdj el rá gyűjteni olyan lesz az ára és akkor nem kell majd várnod hogy megzuhanjon, kijövetele óta FX-es vagy majdnem és nem megbotolva mint pl jómagam türelmesen vársz, a finishben vannak/vagyunk, ezt már féllábon is! :K

    Nevezett időpontra egyébként esélyes már a Volta is NV oldalról, ez két okból jó neked, addig is esik a Pascalok ára, amit most belenyomnál a mostani/akkori ár kontrasztba ha holnap vennéd (pl. 1070) az is mehet majd a ZEN-be vagy fogod magad és egyből egy Voltára ugrasz a ZEN mellé, hajad leesik ecccsííím olyan sebesség difi lesz az FX+280X után, mindegy h Pacalozol vagy Voltázol! :K

    (#1750) stratova:

    +1

    Ez a kenyés + szőlő & dinnye.., hát senki ne vegye fel de ezt hívják konyhai mosléknak amit a disznók elé borítanak vödörből. Engem a víz kivert amikor olvastam, a kenyér rengeteg mindenhez finom/jó de szőlő mellé.. (eszembe nem jutna magamtól de ok, társasági "nyomásra" talán, nagyon talán-talán..) vagy dinnye (...lol...) mellé akkor sem enném ha..., hát basszus erre pédát sem tudok mondani annyi abszurd, pfejjj.. :N :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák