Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz gaborbol #3757 üzenetére

    Éppen ezért kel megbízható szerelő, akiről tudod hogy nem b@sz át, akihez én vittem utoljára, az úgy nézett ki, megvettem mindent, (Vezérlés, szíjak, olaj, váltó olaj, hűtő folyadék, szűrők, fékpofák stb...)

    Otthagytam, majd másnap mikor mentem érte ott várt egy doboz a kicserélt alkatrészekkel, és egy másik amit nem cserélt, pl első fékpofák, azt mondta 80-85%-osak, majd ráérek még cserélni, meg ott volt 1 doboz olaj, és 2 fagyálló, hogy nem kellett ennyi... De amit nagyon szeretek benne, hogy megmondja ha nem tud valamit (nem sok ilyen van) és hív egy szakértőt, aki érti. Pl elektromos kéziféket beállítani hátsó fékpofa csere után, külön bosch műszer kell hozzá, ami neki is meg van, csak a licencre várt, de hozatott egy másikat csak az én kocsim miatt. Meg van egy országos szinten elismer elektromos szakemberünk, + egy ex volvo szerelő ismerős, szóval szerencsére elég jól le vagyunk fedve, és nagyon profik, még egyszer sem csalódtam bennük, pedig 16 éve vette fater az első Volvóját...

    De az a biztos, ha veszel négy felnit meg hozzá gumit, mert akkor kiderül... ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák