Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Weareus

    addikt

    válasz troll81 #11339 üzenetére

    Értem. Totalcar Népítéleten 11 l-es fogyit írnak, ha nálad annyi, amennyit írtál, akkor az jó.
    Szerintem szeretni fogod. :)

    Más. Közben megcsináltam a V70 D5 kocsin a bal első féket. Féknyerget lebontottam, elvittem ismerőshöz, ahol kompresszorral ki lett nyomva a dugattyú. Kissé meg volt szorulva, meg berohadva és beállva, de igazából csak törődést igényelt. Csiszolóvászon, kis kenés és mehetett is vissza. Vettem Dot 4-es fékfolyadékot, a féktartályt feltöltöttem, majd le lett légtelenítve a bal első rész. Egészen addig csináltam, amíg a már nem fekete (tehát új) fékfolyadék meg nem jelent a légtelenítő csavarra tett infúziós szerelék (!) átlátszó csövében.
    Utána több próbakör, fék jó lett, bár elsőre a féknyereg karistolta belülről a felnit.
    Mint utóbb kiderült azért, mert a külső fékpofát rögzítő rugót nem jól raktam fel, de megoldottam.
    Szerintetek érdemes felfrissíteni a többi ágat is az új fékfolyadékkal vagy nem kell?

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Új hozzászólás Aktív témák