Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ibituba

    aktív tag

    Nem igazán értem egyes embereknek ZENÉRE monitor mellé miért kevés a 1255A 10k-ért. Véleményem szerint egy átlagos felhasználónak fogalma sincs hogy a valóságban például hogy szól egy cselló. Ami nem elítélendő mert én sem tudom,bevallom. Csak azt tudom hogy a 1255A maximálisan megfelel ZENE hallgatásra monitor mellé. Van nekem is 1800A. Szétkapva, becsomagolva gyári dobozába. Egy semmi hangzásilag hiába néz ki jobban. Bár nekem személy szerint tetszik a 1255A. Volt yamaha hs50em is. El is adtam. nem tudtam mit kezdeni vele. Na nem azért mert rossz volt hanem mert zenehallgatásra felesleges volt. Én nem készítek zenét. nincsenek hozzá egyéb stúdió eszközeim sem. elment még viszonylag árában kb 2 hét után. És nem bántam meg. véleményem szerint arra hogy gép elött ülök és zenét hallgatok tökéletes a 1255A. Ja és hogy kevés a mélye. nekem a mély középálláshoz képest kb -1/3on van. a magas középen a hangerő kb 1/3on. icon cube prof-rol megy. Az kb félig van feltekerve. minden EQ nullán, foobar-al játszok le. Elégedett vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák