A Xiaomi október végén jelentette be hivatalosan az új felhasználói felületet, ami a Xiaomi 14-es szériával debütált a piacon Kínában. A továbbra is Androidra épülő HyperOS ötlete 2014-ben fogalmazódott meg, a fejlesztés pedig 2017-ben indult. A Xiaomi készülékei már a komplett ökoszisztémát magába foglaló rendszerrel érkeznek, a korábbi, illetve nemzetközi modellek pedig frissítés formájában kapják meg, elsőként az alábbi eszközök 2024 első negyedévében: Xiaomi 13 Ultra, 13 Pro, 13, 13T, 13T Pro, Redmi Note 12, Redmi Note 12S, a Xiaomi Pad 6 és a Poco F5 (ami ugyan nincs az alábbi ábrán, de az X-en bejelentették).
Hirdetés
Jövőre jön a HyperOS

A Xiaomi 14-gyel bemutatott új felület 2024 Q1-ben érkezik a nemzetközi piacra.
Azóta történt
-
Hivatalos: itt a Xiaomi első autója
A Köles Sebesség Ultra 7 a Valósítsd Meg Az Álmaid akkumulátora helyett a Kortárs Amperex telepeivel készül az állami autógyárban.
-
Bootloopba taszíthat telefonokat egy MIUI-frissítés
Ha pedig a felhasználónál előjön a hiba, gyári visszaállítás tudja csak megoldani a helyzetet.
Előzmények
-
Ezek a Xiaomi telefonok kaphatják meg elsőként az új HyperOS-t
Kilenc, az elmúlt években megjelent Xiaomi csúcstelefon várhatja az új felületet a nemzetközi portfolióban.
-
Ilyen lesz a HyperOS
Néhány képernyőfelvétellel máris közelebb kerültünk a Xiaomi hamarosan hivatalosan is bemutatkozó felhasználói felületéhez.
-
A HyperOS váltja a MIUI-t
A Xiaomi vezérigazgatója hivatalosan is bejelentette az új platformot, ami a Xiaomi 14-es szériával mutatkozik be.

Aktív témák
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen légkondit a lakásba?
- Milyen routert?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Politika
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- NBA és kosárlabda topic
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- További aktív témák...