Hirdetés

Aktív témák

  • floridaaa

    csendes tag

    Azon nem is problémáztam a Brokernetnél,hogy esetleg kevés a jutalék,vagy hogy a felettem levő emberek is kapják minden kötésem után a jutalékot! DEEE! az a durva,hogy sajnos nem hogy segítenének az uj munkatársnak,hanem csak gusztustalanul le akarják nyulni!
    Elméletileg jól működhetne az amit oktatnak is,hogy tanítsd az alattadlevőt és folyamatosan kapod a pénzt utána,csak sajnos ez a gyakorlatban nem így működik!!!!! Én nem sajnálom senkitől,de nem hogy segítség sehol,még ki is akarnak csinálni????Hol itt a bizalom és a csapatmunka??Hogy menjek így tárgyalni? Tudás nuku,prospektusok kiadvágyok nuku,email értesítések nuku!!!!! De a kuncsaftjaid kellenének!!!!És erről a vezetőségnek szerintem halvány sejtése sincs! Mert folyamatosan megy az alakoskodás! Ha pedig van, az meg mégnagyobb gáz!
    Én odamentem dolgozni! Első alkalommal szembesülnöm kellett avval hogy a szakmai vezetőm meg akar vezetni!Azt akarta ,ne tudjak szerződést kötni csak vele,feléért!!!! Nem elég a közel annyi jutalék!!! Utána folyamatosan mentek a miliomegy kicseszések,hátráltatások,információ visszatartás,0 segítség ,0 tanítás,sőt ha kötöttem szerződést csinált olyan cirkuszt hogy a fejem majd le égett!! Félt,hogy nehogy leelözzem,mert akkor nem kap utánam jutalékot! Utána mentem tovább,és probátam mástol segítséget kérni! Eleinte kaptam is némi segítséget és jött az én kis vezetőm aki leállította ezt az illetőt hogy nem kellene! Okéé! Mentem tovább a következő emberhez,aki alapbol szoba sem akart velem állni,még a tel.számát sem adta meg.Mástol kellett elkérnem! Egy másik illető ráhatásával állt szóba velem! Kijelentette hogy neki nem éri meg segíteni,mert nem kap utánam semmit,és Ő huszezerért indítja be az autóját! Végülis JAAAAA! 330.-/egységet
    Ekkor már 0" segítség" :F után,mindhárom ember kb 130 000.-kaptak utánam fejenként!!!!!!

Aktív témák