Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dolby

    senior tag

    válasz floridaaa #832 üzenetére

    Az OKJ-s a jelenlegi helyzet. Talán májustól, talán kicsit később, pontosan nem tudom megmondani, de valamikortól már nem vehetnek fel munkatársat a cégek ilyen OKJ-s képzés vagy diploma nélkül. Tehát ha dolgozni akarsz először OKJ vagy diploma és utána jöhetsz...

    A másik kérdés nem rám tartozik :-)

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

  • alexxxx

    csendes tag

    válasz floridaaa #836 üzenetére

    igen igen..ismerös a helyzet....bár állitolag a kosa erika mondta,hogy a szakmai vezetőnek nem az a dolga,hogy kisérö üb-ékre járjon de ha igen akkor felezni kell.bár 3 űb állitolag jár neked ingyen...
    és utána akkor te már pénzügyi tanácsadó vagy:):):)
    irj egy emailt a kosa erikának:):)

  • BrOpsI

    újonc

    válasz floridaaa #838 üzenetére

    Szia!
    Szerintem szólj a 7es vezetődnek hogy mit csinál a szakmai vezetőd!!!!és ha lehetséges,akkor kérd át magad valaki oan alá akiröl tudni hogy normálisan tanít!!
    Sajnálom hogy ien "vezetőd" van...

  • bizsu53

    csendes tag

    válasz floridaaa #866 üzenetére

    Szia!
    Nem konkrétan a Te soraidra akartam válaszolni, csak azok voltak, amik válaszra késztettek. Egyszerre olvastam végig vagy 4 oldalt, így túl sok volt az infó.
    Kérdésedre: lehet hogy hirtelen pötyögtem és így nem érthetően, barátnőmre gondoltam mint képzett szakemberre, és új kollégája az, aki nem akar tanulni, csak tárgyalni.
    A hírdetések névtelenségéről meg úgy tudom, hogy a "kicsiknek" nincs joguk a Bnet nevét, logóját használni semmiféle formában. Igaz ez? A z egyik álláshírdető lapon nagyon szép Bnet hírdetés - állás ügyben - van, de barátnőm szerint ehhez 7-esnek kell lenni.
    Én azt látom - így kívülről, és sok hozzászólás olvasása után, hogy a diplomások tudása - vagy majd az AKADÉMIA - egyáltalán nem érdekel senkit ennél a cégnél, csak a kötések tesznek emberré. :C
    A család, közeli ismerősök kötései eltolnak a 3 - 4 -es szintig, utána nézd meg mekkora a kiesők száma. Lehet, hogy ez a cég humánpolitájának lényege. Utána a stornótartalék és a sok kis aprópénz már a nagyoké. :C . és az újabb 1-eseknek ugye kevesebbet kell fizetni jutalékként.
    Az ügyfél meg úgysem megy el, mert minimum 10 évig csak veszít, ha kiveszi a pénzét.
    Az senkit nem érdekel, hogy azok az emberek a Te személyed miatt vannak ott.
    Lehet, rosszul látom, és sok szerencsét Neked. :)

    [ Szerkesztve ]

  • g@bo

    nagyúr

    válasz floridaaa #869 üzenetére

    " ha valaki visszamondja a szerződést futamidő elött,akkor még ha már nem is dolgozol ott akkor is behajtják rajtad a felvett jutalékot "

    erről jó lenne egy hivatalos állásfoglalás, elég undorító, hogy a tisztán jutalékrabszolgák pénzét, egy szerződésbontásnál visszamenőleg behajtják.

  • #64791808

    törölt tag

    válasz floridaaa #876 üzenetére

    Igyál egy konyakot, mert kicsit túl vagy pörögve :D :P

  • bizsu53

    csendes tag

    válasz floridaaa #877 üzenetére

    Egy cégnél, ha meg akarnak szabadulni a bevezetni kívánt zsebbenyúlos reformokkal egyet nem értő kollégáktól, ot átszervezik az egészet, hogy bizonyos létszám fölösleges legyen. Gondolhatok ki.
    Egy MLM rendszernél, ha nem tetszik, ne csináld. El lehet menni. Bármikor hozzányúlhatnak a természetbeni és kp-s juttatásokhoz is.Jogászilag jó az a szerződés.
    A Bnetnek.

  • BNETSD6

    csendes tag

    válasz floridaaa #854 üzenetére

    Üdw floridaaa!

    kicsit nevetségessé teszed magad !

    "Az kábé 6 ember+ ismeretségük/ már a tárgyalás két napra/ Véletlenül ne én szervezzem öszsze az ő kis előadásukra a hallgatóságot amit majd ők beköthetnek? Persze nélkülem! Ez már vicc komolyan!"

    Most kezdtél a cégnél dolgozni! Mégis milyen terméket szeretnél ELADNI?? neked most 3 dolgot kell megtanulnod!

    1 bemutatni a TE szerepedet és hasznosságod egy ügyfél életében.
    2 bemutatni, hogy mivel foglalkozik a cég , mit értünk független alkuszon, bemutatni a te részedet és a szinergia partnereket.
    3 bemutatni a szakma fontosságát az emberek életében!
    ( felhívni az ÖNGONDOSKODÁS szerepének fontosságát , és szemléltetni azt , hogy egy lakásvásárlásnál te nem csak azt méred fel az ügyfélnél,hogy van e 5% önerő, hanem olyan LÁTENS dolgokról beszélsz vele ,ami törvényszerű az ő életében is!

    AZ ügyfelet képviseld ne a fogalmatlanokat!!! Tanulj, olvass sokat, tanuld meg ezt a filozófiát a te életedre is hasznos lesz később!

  • BNETSD6

    csendes tag

    válasz floridaaa #903 üzenetére

    Kedves floridaaa!
    Korábban nálunk is voltak hasonló helyzetek ,amelyet leírtál. 3 asként akkor 6-15 ügyfeled lehet.
    4 es pozicióta megcsinálni még nem jelent semmit.Aki 5 ös ,az már a csapatot is jól ezeti. Gondolom láttad hány egység kell hozzá.

    Gondolom tudod, hogy a szakmai vezetőket is ki lehet előzni. 4 est megírni viszonyleg nem nagy dolog. Anno 4 hónap alatt megírtam és ezzel kielőztem azt ,aki nem sokat tett az én előrejutásomért.
    Azt javasolnám neked ( bár nem tudom kihez tartozol és hányan vagytok) , hogy ami kérdésed van írd fel , beszéld át a magasabb poziciós kollégákkal vagy pedig beszélj a szakmai vezetőd vezetőjével. Ha ez utóbbit választod, csakis megfontoltan és konkrét indokokkal tedd!

    " Én vagyok az aki kapta az ívet,holott szép kis jutalékot marnak fel utánam! Inkább meg kellene köszönni,és talán segíteni és viszonozni! Elvileg ez így is működne,nem????"

    Gondolom azzal egyet értessz, hogy azzal ,hogy elvégeztél egy bázis t azzal még nem vagy pénzügyi tanácsadó! Ha a vezetőd elmegy a te nem biztos, hogy jól megszelektált kapcsolati rendszeredhez tárgyalni, neki az idő kiesés. Ha egy 5 ös 100 at tárgyal abból 15-20 szerződés biztosan lesz 1 év tapasztalat után.
    Egy kezdő kolléga nem éppen jól méri fel, hogy ki a potenciális ki nem..ez a 15-20% közel nem biztos hogy ki fog jönni. Az viszont neki időkiesés!

    Ha majd lesz csapatod meg fogod látni! 5 emberrel a kísérők, tréningek legalább 20 óra heti szinten. Ezt nyílván valakinek meg kell fizetnie. Gondolom azzal is egyet értessz, hogy az első szerződéseid nem épp rajtad múlott..

    A nevetségessé tételt arra értem, hogy ezt a dolgot épp egy fórumon akarod megvitatni olyan emberekkel, akik vagy kezdők vagy nem a Brokernetnél dologznak és így nyílván nem úgy látnak bele a rendszerbe ,mint te.

  • BNETSD6

    csendes tag

    válasz floridaaa #913 üzenetére

    Szia floridaaa!

    Nálunk is vannak olyan arcok, akikkel nem szívesen dologznék együtt. Abban nagyon egyetértek veled, hogy ebben az üzletben fontos, hogy a csapatban jó hangulat legyen. ( nyílván így is sok negatív instrukciót kapunk az emberektől). Ezt az üzletet egyetlen dolog viszi előre : a motiváció. Amikor elkezdtem ezen területen dolgozni, elsősorban a kövőkép ,ami motivált. Erre a legjobban Maslow modelljét tudnám neked felhozni.
    itt a legelső helyen állnak a :

    (1)fiziológiai szükségletek : az embernek szüksége van elelemre , vízre .( ha valaki éhes, álmos pl, nem tud úgy koncentrálni pl figyelni előadáson). Ha ez rendben van akkor léphetsz át a kövekező szintre, ami a:
    (2)biztonságérzet szükséglete : ha már ettél, ittál, wc ztél legyen hol megpihenni. Ha az " első két dolog rendben van ,akkor jön képbe a (3) szeretet , hovatartozás igénye. Legyenek olyan kapcsolatok az életünkben, akik megértenek minket, elfogadják azt amit csinálunk.
    (4) Ha már dologzom, akkor ennek legyen egyfajta visszaigazolása. Becsüljenek meg azért , amit csinálok vagy ahogyan csinálom! Ez az elismerés jobb esetben a munkatársak és az ügyfelek felöl is érkezik. (Nem tudom mennyire értessz velem egyet, de alkalmazotti státuszú ember, sok visszaigazolást nem kap a főnökétől, de még a kollégáktól sem) Számomra pl ez a 4 es pont az egyik legfontosabb.
    Ezek után jöhet az önmegvalósítás szintje..

    A te helyzetedre annyit tudok mondani, hogy ezt a 4 es szintet , akkor éred el - ( amikor a 4es poziciót:) ) - ha maximálisan megtanulod az AK 1 - AK8 ig a tananyagot, az összes tréning anyagát kívülről fújod, jól fel tudod mérni az ügyfél igényeit, jól be tudod mutatni a cég előnyeit és azt, hogy általad milyen előnyökhöz juthat az ügyfeled.Az analízissal tényleg felszinre tudod hozni a látens igényeket.. Ez több részről is visszaigazolás lehet a számodra , mert lesznek emberek, akik megköszönik, hogy szántál rájuk 1,5 órát és ezzel együtt mindenki továbbajánl szívesen téged. Más részről pedig ,ha elbeszélgetsz egy magasabb poziciós kollégával, akkor az is egy elismerés lesz számodra, hogy látja hogy rendesen képben vagy!

    Az ember egy " gyarló lény" mindig a legkönnyebb utat kersi, mindig azon sír, amin nem lehet változtatni vagy másra hárítja a felelősséget. Ha a te közvetlen vezetőid nem foglalkoznak veled -( annak ellenére, hogy rendben van a leszervezettséged és maximálisan tudod a metodikákat)- akkor nincs mit tenned, fentebb leírt dologkat tanuld meg a lehető legmagasabb szinten és nézz olyan utat, amivel nem veszel össze a mostani vezetőddel sem,de mégis tudsz megfelelően feljődni tudásban. ( pl kérd meg hogy beülhess más által tartott tréningekre, beszélj olyan emberekkel akiknek van HITe és hitelessége ebben a szakmában).

    Ha eljutsz odáig, akkor lesznek nem csak meetingek , tréningek, hanem személyiség fejlesztő képzések is, ahol kimondatják az emberekkel a CÉLjaikat.Szedd össze a gondolataidat! Nézd meg neked milyen egyéni céljaid vannak, gondold át , hogy miért kelsz fel reggel és miért dolgozol. Kisebb eredményeket tűzz ki magad elé, amit te is meg tudsz önállóan valósítani.Pl : " megvalósítom a heti 7 ( vagy 15) tárgyalást. vagy eljutok arra a szintre , hogy 10 tárgyalásból 50 ajánlást kapjak.

    Neked ennyit tudtam így segíteni neten kersztül, Értem a problémáidat, de azzal, hogy itt leírod rengeteg embernek a probléma még ugyan úgy probléma lesz - és ne haragudj, pont az ilyen jellegű feltevések rombolhatják a cég arculatát-.

    Ha valaki találkozik veled, amit a lehető legjobb tudásod szerint tájékoztatod és elégedett lesz veled, akkor azt mondja , hogy "a Brokernet nél dologzó emberek jól felkészült szakemberek és láttam rajta ,hogy az Én érdekem van előtérben, nem a pénzintézeté vagy a sajátja.. "

    Ha elolvassa az eddigi hozzászólásaidat , feletteseidről szóló sztorijaidat, akkor azt mondhatja: hogy a Brokernetnél nemcsak a kezdő , de még a vezető kollégák sincsenek képben... és ha esetleg találkozik ezután egy egy két hete a cégnél dologzó emberrel....:) Akkor ezt a feltevést senki meg nem változtatja ezek után benne..

    . Ha van egy orvosi műhiba, akkor a betegek nem az összes orvost szidják,hanem azt aki elkövette! Ez ugyan így van a pénzügyi területen is! Ha Te elkezdtél a Brokernetnél dologzni, akkor valamit jónak tartottál a cégben , valami magasabb célért küzdessz. Ha a pénz miatt mentél csak oda,úgy a többi dolog ( tudás , elismerések nem érdekelnek annyira) akkor felejsd el a kariert! Neked a munkahelyed jelenleg a Brokernet. Akkor meg ne ronsd a saját üzletedet , ilyen formában, hanem nézz körül , légy kreatív és oldd meg eza problémát!

    " És nem hiszem hogy egyedül lennék ezzel a meglátásommal,mert egy 6pozíciós kolléga nemrég pont erről tartott egy 2órahosszás előadást!"

    Nézd meg, hogy hány ezer egység kell a hatoshoz..Szerintem elszörnyedsz..!
    Ő is ezekkel a problámákkal találkozott anno biztosan. Abban is biztos lehetsz , hogy ő is nehéz helyzetekkel találkozhatott, de biztosan megoldotta a problémákat.

    "
    Amit nagyon kemény példákkal,és élő storikkal,tapasztalatokkal alá is támasztott! Korrekt volt!"

    Beszélj vele!!Mondd el neki a dolgaidat! Ő biztosan megérti! Ne a névlista lenyúlásos meg ügyélelvevő dolgot hozd fel neki, mert az abszolult alaptalan és nevetségessé teszed magad előtte! Ilyen nincs! Lehetetlen 5 ös vagy feletti szintet elérni így! Ezért kiváló az a felépítés, amiben dolgozhatsz.Mondd el a konkrét problémáidat összeszedetten.

    A V3 képzés nagyon nagy lendületet fog neked adni. Valószinüleg akkorát , hogy az aranytollat is átveheted pár hónapon belül, feltéve ,ha megértetted a levelem..

    Ha bármi kérdésed van priviban szívesen válaszolok neked!

    udv

  • BNETSD6

    csendes tag

    válasz floridaaa #918 üzenetére

    nem tudom te kihez tartozol, de 4 es alatt egy kolléga másik kollgát nem taníthat , nem felvételiztethet..Rész feladatokat leoszthatnak kisebb poziciós kollégáknak is ( pl időpontegyeztetés stb..) A névlista lenyúlásra nincs több hozzászólás, szerintem vicc...Abban, hogy a 6osnak kellene rendet rakni, abban igazad van, abban az esetben, ha mindig ott van veletek és ő is láthatja ezeket... Abban viszont hogy azért hatos mert korábban kezdte:) az megint nem lehetséges, mert egyéni szinten csapatnélkül évek alatt sem csinálta volna meg... ( nem tudott volna megélni közben) .Tehát ő már vamaikor valamilyen csapatot betanított, aki jól dolgozott..e nélkül nem lehetséges

    [ Szerkesztve ]

  • BNETSD6

    csendes tag

    válasz floridaaa #920 üzenetére

    " nem tudom te kihez tartozol, de 4 es alatt egy kolléga másik kollgát nem taníthat , nem felvételiztethet.."

    A 914 ben leírtam mindent ! Sajnálom, ha semmit nem segítettem neked vele, hidd el többet nem tudok így fórumon.
    További kitartást!

    [ Szerkesztve ]

  • BNETSD6

    csendes tag

    válasz floridaaa #927 üzenetére

    "Itt senkinek nincs joga követelőzni és ordítani! Csak megköszönni!"

    Ez az a szakma, ahol a legnagyobb jelentősége vanak gyakorlati képzésnek és tréningeknek.

    Ha ebben a szakmában valakinek valamit meg kellene köszönni, az a vezetője munkája. Sok kolléga munkáját vezetem. Egy egy tréningre vagy meetingre felkészülnöm 3-4órát is igénybe vesz. Nekem is volt olyan kollégám , aki 3 hónapig 0 ás volt ( ilyen olyan okok miatt) , de emberileg semmi bajom nem volt vele és nem küldtem el, hanem hagytam neki időt, hogy összeszedje magát ( 1 hónapot). Persze előtte átbeszéltük , hogy ez miért alakult így! Ugyan azt tudom neked javasolni ,m int floridaaa nak, hogy beszéld meg a problémádat a szakmai vezetőddel. Kérj tőle konkrét segítséget.

    " És mondhatnám ez az amiből Ők élnek és keresnek! Az alattuk munkálkodó emberekből!!!!!!!!!!!!!!!!!" Ha nem támogatnám a csapatomat , nem lenne belőlük semmi. Mondd már floridaaa te utánnad mennyit tesz el a szakmai vezetőd??? 300 Forintot?? Abból biztos meg lehet élni..
    Ha egy ember 6 hónap után nem lesz jó, nem válik be... totál ráfizetés!! Mert abban a 20-40-50 órában amit én is együtt töltöttem sok nem túl kreatív emberrel, ... helyette köthettem volna 5-8 szerződést...

    "Az viszont tény ha 3 honapig nincs kötésed,elküldenek. De ha már csak 1 magánnyugdíjad is van,akkor már az is számít! Csak teljesen nullás 3hónap után küldhetnek el!"

    Ez sehol nincs leírva.. Én már tiszteletlenség és összeférhetetlenség miatt is küldtem el kollégákat..

    A Brokernet koncepciója, hogy nem a gyengéket segíti , hanem az erőseket teszi mégerősebbé.De ha valaki emberileg jó, és megpróbál mindent megtenni azért hogy fejlődjön, nem a 3. hónap után küldik el..

    floridaaa ! Ha te megtárgyalod a heti 7 - 8 alkalmat.. az havonta 25-30 ! Mennyi az esélye annak ,hogy nem lesz belőle 2 nyamvadt szerződés (UL) ??? Mennyi az esélye, annak, hogy nem csinálsz 10 helyen MNYPt+ valami bizt.???

    Vegyél fel 3 embert és meglátod, hogy nélküled ( + vezetőd) semmire sem mennek !

    Nekem a legkevesebb 186 egység volt egy hónapban, mert volt egy autóbalesetem.

    Bbnet?7 tel semmi baj nincs, csupán sok az elmaradt tárgyalása. Mi soha nem az egységet tervezzük!! Soha nem az egyésgszámért van "kiabálás", hanem max azért mert heti 2 -3 tárgyalással nem lehet sokra menni.

  • g@bo

    nagyúr

    válasz floridaaa #976 üzenetére

    eleve undorító.

    te fizetsz, hogy melód legyen, mindent magadnak hitelezel / telefon, ruha, utazás / majd a gesztenyéből tied a héja.

    teljesen jó üzlet. de nem a melósnak. mocskos lehúzás.

  • bizsu53

    csendes tag

    válasz floridaaa #985 üzenetére

    Szia! Hallotad már?

    Megjelent a Bnet 1/2008-as Vezérigazgatói utasítása.

    Idézek belőle:
    3. Irodahelyiség bérleti díja, viselése
    3.1 Megbízott a Megállapodás aláírásával kifejezetten beleegyezését adta ahhoz, hogy a vállalat BESZÁMÍTSA a Megbízottal szemben fennálló mindenkori jutalék, illetőleg egyéb fizetési kötelezettségébe a Megbizott által a megállapodás alapján a Vállalatnak BÁRMELY jogcímen fizetett összeget.
    Ez a pont a MEGBÍZÁSI SZERZŐDÉS 6. Jutalék című fejezet 6.7-es bekezdése, ahol a megbízott a jutalékával kapcsolatban felmerülő események lebonyolítására ad felhatalmazást. ( Sztornó levonás, sztórnótartalék levonás, stb. ) EZEK JOGCÍMEK.

    Igazgatói utasítás:
    3.2 Irodahelység alkalmi használatának bérleti díja ( a továbbiakban : bérleti díj ) tartalmazza az országos irodahálózat jelen Utasítás szerinti alkalmi igénybevételének lehetőségét. EZ NEM JOGCÍM, EZ KÖLTSÉG.

    Ennek ellentmondóan idézek a Megbízási szerződésből, amelyre hivatkozik.

    4. A BROKERNET jogai és kötelezettségei.
    4.1.4. A Brokernet az e kötelezettsége teljesítésével összefüggő költségei közül az IRODABÉRLETI ÉS A KÖZVETLENÜL ezzel összefüggő költségeket viseli, az egyéb költségeket - így különösen a működtetési költségeket részben, vagy egészben ELŐRE RÖGZÍTETT FELTÉTELEKKEL a Megbzízottra háríthatja.

    Tehát nem elég, hogy rossz címre hivatkoznak, azt is az orrotok alá dörgölik, ha sohase mész be az irodása, sosem fénymásolsz, sosem telefonálsz, a továbbképzések költségét - ami az Ő kötelességük - levonhatják Tőletek.
    De az 5 - 6 -os kollégák ruha, autó, barátnő költségeit is.( Ez látod bármely jogcím)

    Ti egy 200.000.- Ft-os éves díjas szerződés után - a sztórnótartalék visszatartása után - kaptok cc.20 - 25 e Ft-ot. Igaz?
    Ebből lejön - ha lelkiismeretes vagy legalább 2 tárgyalásra a felkészülés, utazás, telefon, kötelező fekete kösztüm, lap-top. kocsi.

    Ami marad azért egy segélyre jogosult, közmunkára kötelezett ember is többet. keres.

    Egyszóval ezek HULLARABLÓK. Kihasználják, tisztességtelen és végtelen aljas módon a jelenlegi munkanélküléséget, és ráadásul becsomagolják valami féle agymosásba.

    Ne haragudj a hosszú levélért, de együtt sírtunk a tanácsadómmal ekkora erkölcstelenség láttán.

    Nem irigylem őket, nem savanyú a szőlő, nekem van munkahelyem - de annyi boldogságot kívánok nekik a magánéletükben, amennyi keserűséget Ők okoztak ezreknek.

    Bocs a fekete hangulatért. Ha tudsz, vidíts fel. :(((

    Az igazgatói utasítás fenn van a BRÓKERNET hivatalon honlapján, bárki olvashatja.

    [ Szerkesztve ]

  • Rmx

    újonc

    válasz floridaaa #996 üzenetére

    Szia!

    El kell, hogy szomorítsalak, nem vagyok a BN-nél. Meséket sem szeretem. Egyetlen egy embert sem vittem oda. Volt egy pár ember akinek javasoltam a dolgot, volt akinél csináltak valamit, meg volt akinél nem. Igazából nem hat meg, hogy fillérekkel szúrják ki a dolgozók szemét. Akinek nem tetszik, gondolom én, úgysem fogja csinálni. Akinek meg tetszik az aprópénz, csinálja.
    (Azért gondolom én, aki normálisan dolgozik, csak nem aprópénz a bére.)

    Tartom magam ahhoz, hogy nincs olyan, hogy 2 évig nem csinálhat semmit. Ha nem hiszed, hívd fel a call-centerüket. ;) :))

  • dilema

    újonc

    válasz floridaaa #1014 üzenetére

    Szia Floridaaa!
    Most elbizonytalanítottál, hogy esetleg a férjem kitörölhette anélkül, hogy én olvastam volna?! :B Most visszanéztem a törölt emaileket, és semmi. :( Tényleg ne haragudj, nem mondanám ha nem így lenne. Gondolhatod, hogy minden válasznak örülök, mert segít a döntésben, és a tisztábban látásban. De volt két nagyon rendes pasi is, aki megírta hogy hogy is megy ez. Hogy van egy 30 napig érvényes előszerződés, ami a tanfolyam idejére tart, és annak lejártát követően kell majd aláírni a véglegeset. De azt még mindíg nem tudom, hogy a próbaidős szerződésben nincs e benne az a bizonyos versenytilalmi dolog?! Mert ha igen, akkor még a képzést sem tudom elvégezni. :((
    Még egyszer bocsi, de tényleg valahol elkeveredhetett a rendszerben , de nagyon hálás vagyok neked.

  • Hans_Arnage

    csendes tag

    válasz floridaaa #1431 üzenetére

    Ha felmondasz, vagy ha kirúgnak is ugyanaz a modell van.
    További pénzügyi követelésed nincs a cég felé.
    Ergó, ha eljössz, a bent lévő jutalékod ugrik.

    A távozott munkatárs felett lévő még aktív dolgozó viszont megkapja, hiszena szerződés él, az éves díjak befizetésre kerültek!

    Üdv.: Hans

Aktív témák