Hirdetés

Aktív témák

  • Vamp

    senior tag

    válasz zizi62 #801 üzenetére

    Természetesen, ha 100 helyen leírják hogy az vagyok, akkor orvoshoz fordulok. A világ nálam ilyen fekete-fehér...

    Visszakérdeznék. Neked 1000 boltban azt mondják, hogy mondjuk az LG DVD-írók szarok, és ne vegyél olyat. Ezek mellé pontosan tudnád még, hogy minden egyes termékükben egy szériahibás chip van. Ezekután te fognád magad és dacból megvennél egy LG cuccot?

    A "minden munkahely" halmazba nem sorolnám bele az "MLM-es munkahelyet". Egyébként, ha érdekel, 16 évesen vettem részt MLM-ben, egy telefonos cég oltotta az embereket a jóval alacsonyabb díjszabásával, az üzletkötés meg a beszédforgalom utáni jutalékkal. 30E-ből "képeztek" valami kastélyban a világ másik felén. Volt annyi eszünk a barátommal, hogy időben kiszálljunk az egészből, mielőtt ránkdőlne az ismerettségi kör. Nem azért nem kerestünk vele, mert nem dolgoztunk (három hónapig csináltuk, szinte folyamatosan), hanem mert egyszerűen piacképtelen terméket árultak. Persze ezt akkor annyi idős fejjel, a bemutatott pénzkeresési ábrák ismeretében könnyen bevettük. Azóta foglalkoztam eleget az MLM rendszerrel, valamint az ilyen értékesítést választó cégekkel. Minden egyes vizsgált helyen kolbászból volt a kerítés, ezek ugyanis "fiatalos, dinamikus, sikeres" cégek voltak. Egyébként én úgy gondolom, ha valakinek minimális üzleti érzéke sincs, akkor mindegy milyen instrukciókat követ egy hasonló munkában. Házalásról, ügynöki melóról, és jutalékrendszerről beszélünk, NEM pedig hagyományos értelemben vett munkahelyről.

Aktív témák