Hirdetés

Aktív témák

  • #89324928

    törölt tag

    válasz azigazforest #1291 üzenetére

    Persze, ebben is van igazság, ez ilyen tipikus magyar mentalitás, hogy minek dolgozzak ha úgyis megkapom a pénzem? Persze tisztelet a kivételnek, de azért sok helyen látni ilyet.
    De egyébként szerintem erre vmilyen szinten oda lehet figyelni. Mondjuk nem arra gondolok hogy be kellene kamerázni az irodákat. :) De azért szerintem látszik ha vki nem dolgozik rendesen, legfeljebb pár hónap után a teljesítményéből kiderül... Meg mondjuk azt vmilyen szinten meg is értem hogy vki havi százezerért nem elég motivált. De szerintem akár úgyis meg lehetne oldani, hogy egy fix fizetés mellé kapnál jutalékot, és akkor mégis tudsz azért vhogy kalkulálni vele. És szerintem máris motiváltabb az ember... Meg nekem igazából az a gondom, hogy mi van az adott hónapban össze-vissza rohangálsz, fizeted az utazást meg a járulékot, és nem jön össze amennyit terveztél. Mondjuk egy idő után azért lehet hogy beáll egy átlagra, igazából nem tudom, mert nem próbáltam, de nekem ez akkor is elég rizikós.

    De egyébként ha nem vagyok nagyon indiszkrét, összejött vmelyik bnetesnek a beígért havi legalább félmillió Ft? Mert nekem már a 2. hónap után mondtak ennyit, 4 üzletkötés után...
    Szóval erre azért kíváncsi lennék. Meg az is érdekelne, hogy ez egy idő után azért beáll egy bizonyos szintre? Vagy mondjuk van hogy egy hónapban csinálsz hatvanezret, utána meg 400-at? Ilyeneket már meg se merek kérdezni hogy kinek jött össze sorsjeggyel az 5-ös BMW.... :DD

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák