Szervezőfunkciók, játékok
A szervezőfunkciók között egész csecse kis naptár ücsörög, amely havi és heti bontásra is képes. A bejegyzések között évforduló, születésnap és találkozó lehet. Ez papíron három típus, de könyörgöm: egy normális embernek évente egyszer van születésnapja, tehát nem tudom, hogy ez a kategória miért nem fért bele az évfordulóba, rejtély. Az ébresztőórába nehéz lenne belekötni, több időpont és ismétlődés is van, a szundi akár egy órás is lehet. Ügyes dolog, hogy az időzítő funkciót is ide építették be a mérnökök, új ébresztés esetén ugyanis nem csak konkrét időpontot adhatunk meg, hanem akár azt is, hogy innentől számítva mennyi idő múlva kezdjen riasztani a telefon.
A számológép tudományos műveletekre is képes, ez csak egy gombnyomás kérdése a bal felső sarokban. A stopper és az átváltó nem mutat fel extrát, a világóra pedig sajnos listás, pedig az LG nagyon baba földgömböket tudott rajzolni korábban. A szervezőfunkciók között felfedezhetünk egy rajzlapocskát is, amire ceruzával, vagy ujjaink segítségével firkálhatunk, aztán ez MMS-ben továbbnyomható más telefonra. A készülék kellemes meglepetése, hogy megtalálható benne a Picsel Viewer, amelynek segítségével Office dokumentumokat, rtf és text fájlokat, valamint PDF állományokat tekinthetünk meg.
A játékoknál bukkan fel megint a mozgásérzékelő. Három alkalmazással szórakoztathatjuk magunkat, a magyar nevek kissé viccesek, a Pipe (Cső játék) egy klasszikus jön-a-víz-rakd-össze-a-csövet konteszt, elég csecse grafikával. A második cucc neve Kerék mánia, ennek konkrétan semmi értelme, egy szerencsekereket lehet megforgatni, és ennyi. A harmadik cucc pedig a szokásos kockadobós marhaság, most mindenféle minijátékok is vannak hozzá, egyszer mosolyog rajta egyet az ember, de aztán ennyi.
A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!