Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • junkpod

    nagyúr

    válasz tlac #590 üzenetére

    szóval az a cache partíció RAM cache-nek van fenttartva? OK, akkor azt hagyom:)

    Persze majd átpartícionálom és akkor meglesz a 2,5G data partíció, de akkor is idegesítő ez, így előbb utóbb majd azt is feltölti cache fájlokkal? Bár ha most jobban végig gondolom, az appok cache fájljait akarom a belső tárhelyre rakni, hogy legyen helyem, de ha átpartícionálom akkor minden a megszűnő belső tárhelyen lesz. OK, megbeszéltem magammal:)
    Most már csak meg kell várnom, hogy kijöjjön egy Bruno3.1 ahol a proci órajelet javítják. (Tényleg aki felrakta már a BR3-at nincs kedve kipróbálni a régi 2.3-ashoz tartozó kernelt vissza flasselni? Állítólag azzal visszaáll a proci órajel, csak nem tudom mit veszítünk még vele.

    Tlac: mivel teszteled a GPS-t? Próbáld ki a Z-Device test progit, ott a GPS teszt oldalon legalul folyamatosan írja a bejövő gps adatokat (NMEA infókat), szerintem ha ott jönnek a számok, akkor tuti működik a GPS.
    Másik javaslat, hogy valahol olvastam, hogy hiába EPO ha legutóbb kínában volt bekapcsolva akkor a legelső így is sokáig fog tartani. (Vagy kimész teljesen szabadégre 10-20 percet vagy meghekkeled volt valahol egy erre vonatkozó bejegyzés, megpróbálom megkeresni.)

    Box's don't touch!

Új hozzászólás Aktív témák