Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carline

    őstag

    válasz juve600 #5422 üzenetére

    Mondjuk azért fura, hogy az ékezetes bugot benne hagyták. Eléggé észrevehető pedig.
    Feltettem ezt a verziót, meglátom, milyen lesz.
    Szerk: érdekes, de MIUI verzióra MIUI 10 Global 8.7.5 Béta-t ír.

    Valaki kérdezte, hogy milyen a Mokee rom.
    Testreszabhatóság szempontjából gyengébb, mint az RR. Ami tetszett az az Aux kimenet nagy jele. (mostani Miui10 ugyanolyan gyengusz mint a 9.5 volt).
    Akkukezelésben is gyengébb mint a Miui9.5, mert készenlétben jobban merült napközben.
    Elvileg a BlackBox Kernelnél írják a Mokee kompatibilitást, amivel talán jobb akku időt lehetne elérni, de azt egyelőre nem teszteltem.

    Viszont míg a Miui9.5 és 10 alatt nem volt probléma az adatkártya térerejével egy ~90km-es vonatúton (rendben váltogatott 4G-3G között fixált LTE/WCDMA beállítással) addig a Mokee 4G-ről először leváltott H+ -ra majd lement a térerő 0-ra (elhagyta az adó körzetet a vonat) és a következő toronyra nem -vagy csak pár mp üresjárat után- váltott át.
    Ez éppen lehetett Telenor probléma is, de mivel most nem vonatozok arra ismételten így nem tudom megismételni.

    [ Szerkesztve ]

    ˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

Új hozzászólás Aktív témák