Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    Tanacsotokat szeretnem kerni. ugy mint irtam van ket ezer eves karakterem. 13 eves a shaman es 14 a Warrior. na most shamant jatszom mainen 13 eve,de nagyon tetszik a warrior es azon dolgozom ,hogy fel gearezzem ,mert nagyon gear fuddo szegeny.

    De viccbol jatszottam egy honapig egy papot meg egy dk-t olyan easy mode 940+ ba vagtam ,hogy a vicc volt es nagyon erosek ahhoz kepest a sajat teruletukon,mehetsz veluk barhova. na most a warriorommat meg valami miatt iszonyat szenvedes gearezni. Nagyon Unlucky szegeny!! 2 het alatt Nm atnoruson nem esett neki csak GOlD. szo szerint es a bonus rollal is csak AP. 2 hete Greater Pointon meg csak AP. Nagyon szeretnem azt tolni es tolom is neki ezerrel. V jelen pillanatban 939 -ben van Tos HC gearben van meg legok is vannak neki ,de valahogy nem tudok 940 foleg kerulni vele. ( a nem tudom elolvasni amit irtal leszamitva valami tanacs,hogy lehet warriorral feljebb jutni.) Jelen pilalantban Fury / Prot vagyok ,de nagyon szerenek Prot main lenni vele. :R :R :R

    mage toweres is Blood DK-val easy akkro life regem van meg dpsem ,hogy easyo mod warrirral megnem sikerult pedig sokaig birom csak nincs eleg dpsem hozza. Na mindegy most megjon a rendes gepem avval nem lagolok mint a laptoppal. Hatha avval jo lesz.!! Pl a life reges Legot valaki lecraftolta mar?

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák