Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz frame>24 #40485 üzenetére

    Nincs mit látnom, az a baj. :D
    Játszom CV-sekkel, bent vagyok sok Discordon, ahol játszanak Unipóni CV-sek, egytől egyig buffként élték meg a reworkot, van nálunk is aktív CV main, illetve van olyan is, aki csak nem rég kezdett el CV-t játszani, és az átlagsebzés szerint rendezett hajói közül az első 10-ből 6 CV lett hirtelen...

    Bármi, ismétlem BÁRMI, amit a CV-sek itt vagy a wows fórumokon fel szoktak hozni mint nehézség, valahogy így hangzik minden "normális" játékos számára:
    Képzeljétek, ma mentem párat a CV-mmel, és megesett, hogy 5 hajó felett a repülőimből leesett néhány, és várnom kellett, míg ismét teljes squaddal indulhattam. Csak kétszer tudtam dobni a blob felett! Ráadásul volt AP dropom, amivel csak két citadellát vágtam bele a Des Moines-ba. Többször is dobtam olyat, hogy a DD hp-jának csak a harmadát sebeztem le vele. Ráadásul egyik meccsen végig fel voltam spotolva, és lőttek is belém pár overpent, aztán HE-vel próbálkoztak, és ki is gyulladtam! Pár másodpercig égtem! Úgy tetszik a koncepció, olyan tük jóóóóh, de még mindig elég nehéz azért :( Túl erős az AA, meg amúgy is... én csak farmolni szeretnék, miért zavarnak benne? :O

Új hozzászólás Aktív témák