Hirdetés

2018. július 15., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-07-14 08:24:46

Mobilarena

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.7.6. Patch Notes
----------------------------------------------------
July Mission Briefing
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I

Összefoglaló kinyitása ▼

(#22001) szilva01 válasza TCSZ (#21997) üzenetére

szilva01
(őstag)

Wows wikit atfutva nincs, a festese mas. Ingyen elfogadhato, rankedra nem vinnem. (Bar amennyit beszeltunk errol lehet trollkodok vele egy kort ;] ) Ingyen megszerezve nem annyira borzaszto kredit szerzes celjabol, ha valakivel t6-os csatat kell jatszanod, de penzt szerintem nem er.

Itt jon ki a jatek egyik hibaja, a negy hajoosztaly. A Graf Spee pl. zsebcsatahajo volt, megis cirkalokent van szamontartva, egy kategoriaban az angol cirkaloaggal, amik konnyucirkalok voltak. Kb eg es fold a ket kategoria, megis egykent kezeli a jatek.

Szerk.: Foxi: Az Omahat nem tudtam elviselni, 25k freexp-t bactam el, hogy ne kelljen vele tobbet jatszanom. Annyira gyuloltem, meg a kapitanyat is szabadjara engedtem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22002) Chabe89 válasza olivera88 (#22000) üzenetére

Chabe89
(Topikgazda)

Hát aki nem csinálta meg így járt. Mondjuk volt pár idióta aki akkor is megvette pénzért csak, hogy megcsinálhassa a küldiket vele, amira kapott egy álcafestést, ha jól emlékszem. No comment...

(#22003) szilva01 válasza Chabe89 (#22002) üzenetére

szilva01
(őstag)

Szerk.: mind1, idióta vagyok. :C

De nekem pl. tök jól jött a Tirpitz camo, +100% freexp nem játék. ;]

[ Szerkesztve ]

(#22004) TCSZ válasza szilva01 (#22003) üzenetére

TCSZ
(senior tag)

Én is az vagyok. Jók az ágyúi hiába van csak 2 tornya. De mivel annyit nem játszottam még a játékkal mint ti így nem tudom, hogy Tier VI-ban az ágyuk szórásának az átlagát hozza-e vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#22005) FoxiestFox válasza TCSZ (#22004) üzenetére

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

Ennél többet nem nagyon lehet róla elmondani róla.

(#22006) TCSZ válasza FoxiestFox (#22005) üzenetére

TCSZ
(senior tag)

Köszi! Sajna csak magyarul tudok, de lehet tanulni a videokból.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#22007) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#22005) üzenetére

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

-1 róla. :D
Ja hát akkor í.j. Ránk kell hallgatni. :))

(#22008) Chabe89 válasza TCSZ (#22004) üzenetére

Chabe89
(Topikgazda)

Mivel akkor gondolom még nem játszottál, így ez neked megbocsájtható. :) Pénzt akkor sem adnék érte.

szilva01: Veled sokat játszottunk akkoriban így számodra nincs mentség. :DDD Időd lett volna rá csak épp lusta voltál. Megérdemled. :P

(#22009) FoxiestFox válasza szilva01 (#22003) üzenetére

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

Van már Missourid?
Na ugye. :D

(#22010) szilva01 válasza Chabe89 (#22008) üzenetére

szilva01
(őstag)

De dikk'má, én mindent kifarmoltam a Santa Convoy-ból. Most játszanék a Tirpitz-cel (kredit sincs jelenleg :( )(vagy a Bismarckkal egy fasza darálást), de ranked szezon van. :DDD

Foxi: majd karácsonyra talán meg tudom lepni vele magam. :))

[ Szerkesztve ]

(#22011) eventus

eventus
(PH! kedvence)

Nürnberg 29100 HP-ra feltornázva, minden kifejlesztve. Szeretem :) Atago jön most HP +350 tier szint szerint.

Wake up. Be Bold. BlackBerry. R. I. P.

(#22012) FoxiestFox válasza eventus (#22011) üzenetére

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

NeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

(#22013) eventus válasza FoxiestFox (#22012) üzenetére

eventus
(PH! kedvence)

Igen?

(#22014) FoxiestFox válasza eventus (#22013) üzenetére

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

NEM teszünk HP buff kapitány perket SEMMIRE, kivéve rombolók, azon belül is leginkább gunboatok.
Kérlek, nézz videókat, nézd Flamut, minden videó végén az adott hajónál ott van, hogy milyen kapitány perkek vannak rajta, és hogy MIÉRT. A miért a fontos, hogy meg tudd érteni, melyik hajó hogyan működik.

(#22015) olivera88 válasza eventus (#22011) üzenetére

olivera88
(PH! kedvence)

Erre még én is azt mondom. :W :o :O Ilyen ötleteim még nekem se voltak. :( Egyetlen lövés és oda is a plusz HP és elpazaroltál rá 3 pontot, és nem kaptál érte semmi haszonosat. :(

LG Q6 Android 7.1 - Windows 10 Pro x64 - Comodo IS 8.1 & LMDE MATE 64 & Debian Stretch 9 Regizzetek Dropboxra --> http://db.tt/U6lbmwWK -- WoWS Longley89

(#22016) eventus válasza olivera88 (#22015) üzenetére

eventus
(PH! kedvence)

Minden mas hasznos mar megvolt.

(#22017) olivera88 válasza eventus (#22016) üzenetére

olivera88
(PH! kedvence)

Miket raktál rá?

LG Q6 Android 7.1 - Windows 10 Pro x64 - Comodo IS 8.1 & LMDE MATE 64 & Debian Stretch 9 Regizzetek Dropboxra --> http://db.tt/U6lbmwWK -- WoWS Longley89

(#22018) frame>24

frame>24
(őstag)

REWARD a Dunkirk misszióért operationért:

Kár, hogy nem adnak sok ilyet, Missouri még elképzelhető lenne :D

FoxiestFox: pénzért resetelhető a skill-set, nem?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#22019) FoxiestFox válasza eventus (#22016) üzenetére

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

Nem volt meg. :( És már nem is lesz, mert elszórtad hülyeségre.

(#22020) olivera88 válasza frame>24 (#22018) üzenetére

olivera88
(PH! kedvence)

Elite kapitány XP ért is, de olyanod csak akkor van ha már van fullos kapitányod és termelt elég Elite kapitány XP h reseteleni tudj.

(#22021) olivera88

olivera88
(PH! kedvence)

Semmi, nem ebbe topikba szántam.

[ Szerkesztve ]

(#22022) Chabe89 válasza olivera88 (#22015) üzenetére

Chabe89
(Topikgazda)

"Ilyen ötleteim még nekem se voltak."

Ha jól emlékszem te voltál az aki Expert Rear Gunnert rakott az NC-re. :U :DDD

szerk.: Iowára bocsánat (igen kikerestem :D )

Tessék itt a kép is. :P

[ Szerkesztve ]

(#22023) olivera88 válasza Chabe89 (#22022) üzenetére

olivera88
(PH! kedvence)

Mármint konkrétan arra gondoltam h HP buffot rakjak cirkára vagy BB re.

De mennyire ráérsz te h képes voltál megkeresni. :C :U Na nem mintha én nem érnék rá, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#22024) FoxiestFox válasza olivera88 (#22023) üzenetére

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

A rear gunner még a hp buffnál is idiótább. :D
De most nem ez a lényeg, te már megkaptad a beosztásod érte, hanem hogy segítsünk fajtársadnak megérteni a perkek működését. :D

(#22025) eventus válasza FoxiestFox (#22019) üzenetére

eventus
(PH! kedvence)

Kuldjek minden hajomrol kepet?

(#22026) olivera88 válasza FoxiestFox (#22024) üzenetére

olivera88
(PH! kedvence)

Nem. Iowa-án van rear gun. :DDD :C Nem olvastam rendesen. Így nem tudtam h repülőre vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#22027) FoxiestFox válasza olivera88 (#22026) üzenetére

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

A gigantikus repcsi ikon az meg dísz. ;]

(#22028) Chabe89 válasza olivera88 (#22023) üzenetére

Chabe89
(Topikgazda)

Most miért? Elszőr beírtam, hogy "Expert Rear" erre kibobta ddt hszét amiben láttam, hogy nem NC volt, hanem Iowa. Utána beírtam "Iowa skill" ott alulról az 5. hsz. 5 perc se volt. :DDD

(#22029) FoxiestFox válasza eventus (#22025) üzenetére

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

(#22030) Razermazer

Razermazer
(őstag)

Sziasztok

Ezekért a dunkirk misszióért kapott zászlók a speciális zászlók szintén csak egyszer használhatóak fel? mint a szimpla zászlók? vagy maradnak végtelen?

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#22031) Chabe89 válasza Razermazer (#22030) üzenetére

Chabe89
(Topikgazda)

Mert a WG erről híres ugyebár. :D

(#22032) daa-raa válasza sh4d0w (#21994) üzenetére

daa-raa
(Jómunkásember)

Spee érdekes hajó. Sokan ott hibáznak vele, hogy azt gondolják, hogy ugyan azt a tűzerőt adják az ágyúi, mint a Scharnhorst, ezért folyamatosan csatahajókat akarnak lövöldözni vele. Egyáltalán nem arra való az a hajó. Cirkálók ellen viszont félelmetes.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce

(#22033) sh4d0w válasza daa-raa (#22032) üzenetére

sh4d0w
(PH! nagyúr)

Csatahajot lehet ugyan vele loni, eleg komoly talalatokat lehet bevinni vele, de f2f-ben garantaltan veszit ellenuk. A cirkalokat viszont elsopri.

Ha marhasagot irok, vallalom a pofonokat erte a forumon, nem sirok a modiknak.

(#22034) TCSZ válasza daa-raa (#22032) üzenetére

TCSZ
(senior tag)

Nekem is ez jött le. Bár sokat kell még fejlődnöm. Főleg célzás terén. Szerintem jók a torpedói is a 8km-es hatótáv miatt. Meg az átlag cirkálónál több a Hp-ja.
Szerintem minden hajót lehet valamiért szeretni és nem szeretni.

(#22035) TCSZ válasza sh4d0w (#22033) üzenetére

TCSZ
(senior tag)

Az f2f mit takar?

(#22036) sh4d0w válasza TCSZ (#22035) üzenetére

sh4d0w
(PH! nagyúr)

Face to face.

(#22037) TCSZ válasza sh4d0w (#22036) üzenetére

TCSZ
(senior tag)

Ja. Ok. Köszi.

(#22038) FoxiestFox válasza sh4d0w (#22033) üzenetére

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

Hát attól függ. Percek alatt szoktam porrá égetni őket Clevelanddel, és nem nagyon tudnak mit csinálni azzal a borzalmas reloaddal és kemény 6 ágyúval. Lustán is mozog, tehát wasdolni se nagyon lehet vele.
Ha el is talál, többnyire pattan, ha nem, 1-2k-t kapok, én meg salvonként beletolok 3-5k IFHE-t.. :D

(#22039) TCSZ válasza FoxiestFox (#22038) üzenetére

TCSZ
(senior tag)

És Tudnál is valami jó tulajdonságot mondani a Spee-ről? Ha kihívásként kezelnéd, hogy játszanál vele?

(#22040) sh4d0w válasza FoxiestFox (#22038) üzenetére

sh4d0w
(PH! nagyúr)

Valoszinuleg nem talalkoztal meg olyannal, aki tudna, hogyan kell jatszani vele, nem nooboknak valo :)

(#22041) olivera88

olivera88
(PH! kedvence)

Most rugjon valaki bokán. :U
Hogy supertester egy ilyen játékos?? [link]
Ennyi erővel én is lehetnék simán mert jobb statom van. :U

Daa-raa Kissé nagyobb a max sebzése mint Scharnhorst-nak, de ugye csak kevesebb ágyúja van, meg az átütőereje is gyengébb azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#22042) eventus válasza FoxiestFox (#22029) üzenetére

eventus
(PH! kedvence)

Köszönöm a segítséget. Megnéztem és kb 90%-ban egyezett is a sajátommal. Minden fontos megvolt már, azért gyúrtam még a +HP-ra.

(#22043) Chris0321

Chris0321
(PH! addikt)

Van valaki aki a pinggel, Pingplotterrel kapcsolatban tudna nekem segíteni?
Ha rámérek a wows szerverre (92.223.24.95) akkor 81.183.2.164-nél van egy max. 18%-os adatvesztésem és a ping is 500 körüli de már az első IP címnél van max. 0.6%-os veszteségem. Van amikor eléggé belassul a netem, pl. nem akar semmit betölteni majd működik rendesen. Tegnap is volt egy időszak a játékban amikor elég erősen lagoltam. Nem tudom ,hogy a szolgáltatómnál van-e a gond vagy valahol a rendszerben.

(#22044) RareParrot válasza Chris0321 (#22043) üzenetére

RareParrot
(senior tag)

Egy screenshot jobban segitene.

login1.worldofwarships.eu és 1sec interval.

[ Szerkesztve ]

(#22045) Chris0321 válasza RareParrot (#22044) üzenetére

Chris0321
(PH! addikt)

Arra sajnos várnod kell egy kicsit mert nemrég volt egy kékhalálom és újra kellett indítanom a gépet most pedig jó a ping és sehol semmi adatvesztés. Nem tudom miért de a Pingplotter miatt szokott előjönni egy idő után a kékhalál egyébként nem. Amint tudok lőni egy képet a problémáról felteszem.

(#22046) FoxiestFox válasza eventus (#22042) üzenetére

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

Nem lehetett meg minden fontos, mert ha max pontos kapitányod van (ami nincs), akkor is egy csomó hasznosabb van, mint a hp. :D

(#22047) ddt500hu válasza Chabe89 (#22028) üzenetére

ddt500hu
(PH! addikt)

Oliver a kedvenc núbiai állampolgárom. :DDD

(#22048) Chris0321 válasza RareParrot (#22044) üzenetére

Chris0321
(PH! addikt)

Sikerült lőnöm pár képet, több mint 10 percig ment a Pingplotter. Mivel 11 képet lőttem csak a linkeket teszem be, hogy ne legyen olyan hosszú a hozzászólásom.

[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#22049) ledgeri válasza TCSZ (#21992) üzenetére

ledgeri
(PH! kedvence)

Csak mert kimaradtam:

Amikor még csak a két nemzet volt, és ott jártam: cleveland, csak alapból
Amikor először volt t7-t8 as ranked: York, mert mindenki lenézte, én meg visszanyilazgatva égettem őket
Amikor nála jártam: Leander: Hopp itt vagyok, hopp ott vagyok, és jó tűzgyorsaság
Jelenleg hasonlóképp az Edinburgh+ garantált a dreadnaugth!

Prémiumok közül ami megvan: Katori, mert pontos, és már volt vele egy jó Krakenem!
Murmansk: pontos gyújtós.

Igazából ezek kronológialiag igazak aktuálisan nem tudom, mert vagy egy-két hajóval megyek, vagy valami küldit nyomok (pl ranked, vagy egyéb) így picit limitáltabbak az ellenfelek is...)

(#22018) frame>24 Public tesztezz!! azért járhat 5-5 a speciálisokból!

(#22041) olivera88 Egy szuperteszter lehet, hogy éppen próbálgatja a hajóit, és lehet, hogy a kiadott DMG hellyett a bejövőt próbálja...

(#22048) Chris0321 Vagy UPC-féleképp ha vihar van behal a szolgáltatód, vagy megpróbálhatsz egy Flush DNS-t (keress rá, de a vezérlőpulti súgó is kiadja...), ha meg nemrég van lehet, hogy valamelyik köztes szolgáltató áll át épp... Talán ha rákeresel az IP helyére az is adthat támpontot...

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#22050) Chris0321 válasza ledgeri (#22049) üzenetére

Chris0321
(PH! addikt)

Jelenleg nálunk pár felhő van az égen és kicsit be van borulva. Valamivel hamarabb kezdte a netem a szórakozást mint írtam az első hozzászólásom és vegyesen működik. Van amikor percekig megy rendesen aztán volt egy több mint 10 perces kihagyás a szolgáltatásban amikor minden csak pörgött és van amikor eléág hamar megjavul. Nem vezetékes netem van, nem jut eszembe a hivatalos neve de azt nem tudom meddig ilyen megoldású és 35 kilóméterre lévő városban is ilyen idő van.
Szerkeszteni meg már csak mobilról tudok mert megint lehalt a rendszer.
Szóval nagyon nem akarok beleásni a dolgokba mert azért fizetem a netet, hogy ha gond van megoldják van rá elég szakemberük csak annyit szeretnék nekik segíteni, hogy tudják merre keressék a hibát.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.