Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #04441088

    törölt tag

    Sziasztok! Szeretném, ha itthon mindenki normálisan tudná használni a WiFi-t, erős lenne a jel a ház másik végén is. Olvasgattam Repeaterekről és Extenderekről is. Mi a kettő között a különbség? Mert arra még nem nagyon jöttem rá. WPA2-PSK-s biztonságú a net jelenleg, nem nyitott, úgyhogy elméletileg majd böngészőn keresztül kell bekonfigurálnom az 'erősítőt'. Mindkettő azon az elven működik, hogy a beállított hálózatból létrehoz egy újat és azt osztja tovább? A nevéből adódóan az Extender csak felerősíti a jelet és nem hoz létre új hálót, de nem értek hozzá annyira és nem akarok a laptoppal és a telefonnal se azzal hülyéskedni, hogy ha elmegyek a nappaliba, akkor csatlakozzak egy új hálóra, ha visszajövök a szobámba, akkor meg az eredetire.
    A nálunk webshopokban kapható hálózati termékek mind normális fali csatlakozóval vannak ellátva? Ilyennel? Csak mert láttam már itthon ilyet is.
    Max. 8-10e Ft-om lenne erre az egész műveletre. Egy TP-Link TL-WA850RE megfelelő lenne? Vagy mit ajánlanátok?

    Köszönöm szépen! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák