Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shongi86

    csendes tag

    válasz Claude Leon #17168 üzenetére

    Még hónapra pontosan sem tudom megmondani, de kb. 1 év + 2-4 hónapos, már ha ez volt a kérdésed. Azt nem tudom, hogy mennyire minősül réginek maga a router fajtája, lehet hogy már kifutó modell, nem tudom.
    A firmware csere jó ötlet, bár abban reménykedtem, hogy valami beállitási probléma lesz és meg lehetne oldani firmware csere nélkül ... De úgy tünik meg kell, hogy próbáljam.
    A leirasokban, amiket talaltam volt Windows-os és Linux-os gep is, volt Mac és tablet pc is, szóval széles a skála. Az egyetlen "megoldás" amit eddig találtam az volt, hogy valaki vett egy másik routert, és azzal nem volt gond ...
    Bár ha a firmware csere sem segit, akkor lehet, hogy én is hasonlóképpen fogok cselekedni, olvasgattam itt a fórumon router-es topic-okat, és sokszor láttam, hogy TP link router-eket ajánlanak. Bár nekem semmi tapasztalatom nincs még a márkával kapcsolatban, a mostani router-em elég volt ahhoz, hogy a Linksys-ben meginogjon a bizalmam. Szóval ha nem jön be az update, akkor csere lesz.
    Azért köszi a segitseget!

Új hozzászólás Aktív témák