Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Borrower

    tag

    Hy/all!
    Nem akartam nagyon elkiabálni, de eddig akárhányszor ráfutottam a csevegő gondra, mindig sikerült valahogy megoldani 100% ig.
    Tegnap feltettem a legutóbbi update 2 es verziót [link] Nagy nagy grat cosgtsrex-nek.
    A csevegő hiba azonnal "beköszönt" WiFi/DATA ikon fehér, playáruház nem megy stb....
    Fogtam a trollt és rootexplorerrel kitöröltem a system app mappából a gtalkot meg a g+ t is.
    Restartoltam a telót. El is tűntek az appok ahogy kell. A fehér problémás rész változatlan maradt.
    Ezután guglival kerestem egy gtalk apk-t majd felraktam. Azt írta alkalmazás nincs telepítve.
    Megpróbáltam root uninstallerrel system appként felrakni.
    Az eredmény ugyanaz, de láttam hogy visszakerült a system appokhoz és bezöldültek az ikonok! :DD
    Azóta tökéletesen megy és nem dobja el!!!
    Kis szépséghiba: A Gtalk így nem megy, pedig én is szerettem volna használni.
    MEGOLDÁS: ebuddy messenger - ezzel szépen be lehet jelentkezni a talkba és működik.
    Összegzés: update2: OK Root: OK Full magyar: OK Gtalk Playáruház: OK WiFi: OK Teló stabil: OK (bár az enyém nem is fagyott soha.
    Köszönet mindenkinek aki megosztotta a tapasztalatait így értem el ezeket!

    Xiaomi 12T

Új hozzászólás Aktív témák