Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OC

    őstag

    Üdv Mindenkinek az új topicban!

    Elmaradtam egy válasszal még a előző topicból imibogyo-nak.

    Teljesen jó hőmérsékletek.

    A venti rengeteget dobna rajta, kérdés hogy megéri-e, hiszen így sincs vész.

    Tápventi: vizes táp nem érdekel esetleg? :U

    A DDC akkor is tud hasonló művelni, ha "döglődik". Tehát ne legyen igazam, de van rá sansz, hogy nem kábel. :(

    #49844 imibogyo:
    "A következő hőmérsékletek voltak 40 perc Prime 95 SmallFFT teszt után azért nem járattam tovább, mert itt már nagyjából stagnált 10 perc óta:
    CPU: 60,5 fok
    Core 1-6: 41,5 fok
    Viz: 50,6 fok
    Ezeket az értékeket úgy nézzétek, hogy semmilyen ventilátor nincs a gépben, csak a tápegységé, de abból nem kaphat semmi, mert olyan az elrendezés, valamint az egész gép az asztal alatt van. Tehát túl sok egyéb légmozgás sem éri.
    Gondolkodom egy 200mm-es venti beszerelésén, az biztos sokat dobna a vízhőmérsékleten. Azért csak ezt említem, mert csak ezt találom nagyon magasnak, a többi szerintem megfelelő egy passzív rendszerhez képest.
    Vagy rosszul gondolom? Lehet veszek még egy nova 1080-at majd, de az nem most lesz.
    Amúgy megvolt a mai keresztem is, mert hazajöttem, hogy na akkor most letesztelem neked a LOAD hőmérsékletet, de előtte elkezdtem egy kicsit Sculptris-ben dolgozni és egyszer csak megállt a gép, visszakapcsolom és látom a BIOS-ban, hogy 100 fokon ment a proci. Hát megállt a DDC (nem ford. visszajelzős típus). Utána el sem akart indulni, de a kábelek átmozgatásával újra életre kelt. Szóval újra kell majd kábeleznem, mert valószinűleg valahol meg van törve a kábel, csak ehhez most nincs felszerelésem. "

Új hozzászólás Aktív témák