Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Joshi #21982 üzenetére

    Tehát ugyan azt mondtad, amit én írtam??? :W
    Csak -mivel válasz volt, de láthatóan nem dolgoztad fel- nem kezdtem el körülírni, mivel egy proci-tartály-pumpa-radi körröl volt szó. Erre írtam, hogy mindegy a sorrend, a pumpa itt úgy hajCSa a vizet, hogy a ki- és bemenő víz hőmérséklete között alig lesz különbség, a sorrend variálása sem fogja jobbá/rosszabbá tenni (ezt leírtuk páran már neki, de ő sem dolgozta még fel :((( ). Nah, ebbe sikerült ilyen felemás módon belekötnöd... :U

    Akkor kössünk bele a Te hsz-edbe:
    "Nyilván nagyobb lesz a különbség ha szobaradiátorokat használunk a több leadott hő miatt" - nem igaz. Megfelelő áramlási sebességnél ezzel azt éred el, hogy kevésbé melegszik fel a víz, az egész rendszerben. Tehát kis hőleaadónál összességében melegebb víz lesz amit keringetsz, nagyobbnál meg hűvösebb. Nem lesz olyan, hogy prociból kijön a 40°C víz és a radin 30-ra hűl.

    "Egyébként az áramlás teszted is engem igazolt." - egyébként itt is leírta DigitXT, hogy mi a dörgés, de láthatóan csak azokat a sorokat olvastad, ami "igazolt".
    Nah, megyek ebédelni, hátha utána viccesebb... :D

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák