Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MastR

    tag

    Nah... fél év használat után megbontottam a vizes rendszert egy kis takarításra... az elmúlt időben észrevettem, hogy 4-5 fokkal magasabbra csúszik a VGA és a CPU hőfok is BF4-alatt mint korábban.

    Leeresztés után ami egyből feltűnt hogy a ClearFlex cső mennyire bemattult, míg a Primochill Primoflex Advenced LRT szinte olyan mint új korában. (a rendszerben vegyesen használtam ezt a két féle csövet)
    Szóval ha valaki jó minőségű csövet keres akkor a Primochill csövet nyugodtan megveheti.
    kép

    Nyilván a hőfokokhoz ennek semmi köze úgyhogy szétkaptam a prociblokkot lerakódások után kutatva.
    Így nézett ki a blokk: [link]
    Összepödört vizisper....: [link]
    A csap alá tartva 10 másodperc alatt kijött... nem kellett tűvel kipiszkálni vagy hasonló [link]

    a tartályban és a pumpában semmi lerakódás nem volt, a VGA blokkot nem szedtem szét.. EK Ekoolant UV Blue folyadék volt benne, és bár lett egy kis lerakódás, ennek ellenére is ezt fogom tovább használni, mert látszik hogy a csőmattulás az csakis a ClearFlex cső minőségétől adódik, a Primochill cső fél év használat után is teljesen jól néz ki.

Új hozzászólás Aktív témák