Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Rendőr igazoltatja a csavargót:
    - Milyen iskolai végzettsége van?
    - Semmi. Analfabéta vagyok.
    - Mi maga?
    - Analfabéta.
    - Betűzze, kérem!

    Tegnap voltam házibuliban. Barátnőm hullarészegen bevonul egy szobába. Én be utána, és úgy megk*rtam, mint még soha. Reggel kérdezem, hogy hogyan aludt. Erre azt mondja szarul, mert szar volt a fotelben aludni, és éjjel bejött egy pasi, és nagyon durván megk*rta az ágyon fekvő másik csajt.

    A szőke nő és a barátja elmegy horgászni. Bérelnek horgászfelszerelést, egy motorcsónakot és kiváltják a napijegyet. Egész nap ülnek a csónakban, de összesen egy kis keszeget sikerül fogniuk. Megszólal a barát:
    - A francba, ez a nyamvadt kis keszeg 20000 forintunkba került!
    Mire a barátnő:
    - Jujj, akkor még jó, hogy csak egyet fogtunk belőle!

    Pistike egy nagy egyessel megy haza az iskolából. Az anyja kérdőre vonja:
    - Hogy lehet, hogy ilyen rossz jegyet kaptál?
    - Egy sajnálatos hiányzás miatt.
    - De hát nem is hiányoztál a suliból!
    - Én nem, de a padtársam igen.

    Régimódi apuka dicsekszik az eladó lányával egy társaságban:
    - Az én Marikámnak kétmillió forint a hozománya.
    Mire valaki megjegyzi:
    - Az nem hozomány, hanem kártérítés.

    Korán reggel egy autó beragad az országút közepén egy sáros gödörbe. Arra jön egy gazda a lovaskocsijával, és megszólítja a sofőrt:
    - Látom, elakadt. Várjon, majd én segítek.
    Kivontatja az autót, a vezető hálából ad neki egy ezrest. A gazda megköszöni, és elégedetten elteszi.
    - Tegnap este óta ez a huszadik autó, amit kihúztam - mondja.
    - Hogy-hogy? Maga még éjjel is erre jár?
    - Igen, akkor hordom a gödörbe a vizet.

    Reggel a férj kérdezi a feleségét:
    - Remélem, drágám, semmi rosszra nem gondoltál tegnap éjszaka, amikor részegen, monoklival a szemem alatt bedőltem az ágyba.
    - Nem gondoltam, de amikor bedőltél az ágyba, még nem volt monokli a szemed alatt.

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák