Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiga667

    addikt

    válasz Sensei #55 üzenetére

    Ez a puszta kézzel a vadállat ellen duma kezd már kicsit unalmas lenni. Még mindig nem jutott el az agyadig hogy míg az állatnak a fizikai ereje és/vagy a gyorsasága a fegyvere, nekünk embereknek meg az agyunk, és az amit ezzel létrehozunk? Szívesen nekimegyek puszta kézzel is az oroszlánnak ha tőle is elveszed ezeket a fegyvereit.

    Az #56-os postot meg légyszíves foglamazd át mert nem értem mire gondolsz.

  • X Factor

    addikt

    válasz Sensei #55 üzenetére

    Tudod Sensei az a gond h. túl erkölcsösen tekintesz a dologra. Hogy merészelek én én katonai felszerelésben állig felfegyverkezve, esetleg 100-200m (egy ilyen gyengébb kaliberű mesterlövészpuksát elég sokan eltudnak mindenféle szakmai jártasság nélül kezelni) egy orsozlánt lelőni, hisz a feltételek nem egyenlőek, csak élvezetből teszem stb... Az idők folyamán megtanultunk túl élni, ami nem a kivételes fizikai adottságainknak köszönhető, hanem annak h. megadott nekünk a gondolkodás fegyvere, az ősember is csapatban vadászott, csapdát állított, és ha beleesett a vad, kinyírták, már ő sem volt hülye, hisz tudta h. f2f nem lenne esélye. Te meg már szinte bűnnek róvod fel h. miért nem pusztakézzel ront neki, jó tudom h. a gondolat mented azon alapszik h. ha csak hobbiból teszi, akkor miért lövik őket halomra mindenféle kihívás nélkül, ezt meg is értem, csak, ha tetszik ha nem akkor is az ember a földön élő csúcsragadozó, zsiga elmondta miért.:)

    Make things work

Új hozzászólás Aktív témák