Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz kw3v865 #18742 üzenetére

    nekem cég fizeti a medicovert. Ennek ellenére mindig államival indítok.

    államiban szervezés egy káosz. Leírja doki kell ilyen meg olyan vizsgálat (pl a lenti mr, meg hematologia) aztán old meg.
    -hematologia: időpont 6hónap múlvára
    -medicover: időpont holnaputtánra.

    -államiban mr: időpont 1.5 hónapra.
    -medicover: időpont holnaputánra. (itt csak úgy volt ingyenes, hogy kellett szakorvosi javaslat de az volt)

    -államiban hideg verejtékes hátfájás, 30perc volt reggel mire felültem: Időpont 2hónap múlvára. Amikor ezen kiakadtam kaptam egy cataflamot. :)
    -medicover: aznapra van időpont.
    -A gyógytornát nem írom le. Az államiban a körülmények sokkolóak voltak.

    medicovernél időpontra megyek várakozási idő: 5perc. Államiban kiszámíthatatlan 15perctől 5hig bármi lehet.

    ami tetszett államiban: a google ingyenes calendarjával nagyon flottul foglalgatnak egymáshoz. :)

    "max. 1-2 elit magánkórházban iszonyat áron."

    Ez így van viszont úgy működik mint NyEuban. Ismerős egy éves intenzív rákkezelése mindennel együtt 9misi volt. Viszont minden volt és azonnal és mindenki vérprofi volt.

    Na és a lényeg:
    A fentit persze céges szerződésben vmi 8.000Ft/hó. Havi 42ért van olyan csomag amiben a fenti rákos kezelés is ingyenes. Érted. Havi 42ből top NyEus szinvonalat lehet csinálni mindenestül úgy hogy dokik mercivel járnak és a cég profitot termel....

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák