Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yogibear

    addikt

    válasz akooos #115028 üzenetére

    Tökmindegy mennyit kap két zakónál a Sundi, kiesik, mert a Hullnak már most jobb a gólkülönbsége (én is elnéztem): Sundi mínusz 20, Hull csak mínusz 18 most... az utóbbi a jobb, ráadásul több a Hull lőtt gólja...
    De ez tök mindegy, mert, mint ahogy rámutattak a Sundi előnye most 3 pont (nem kettő, ahogy írtam), így egy mai D-vel már bent marad az utolsó fordulótól függetlenül...
    Ugyanezzel a D-vel a szarzenálnak lesz 3 ponttal és 7 góllal jobb gólkülönbsége a MU előtt, ráadásul több a lőtt gólja náluk jelenleg 5-tel. Így az utolsó fordulóban a szarzenálnak úgy kellene kikapnia és a MUnak nyernie, hogy a kettő gólkülönbsége minimum 8 legyen, mondjuk szarzenál 4-gyel kikap, MU 4-gyel nyer... ami elvben nem lehetetlen, de kétlem, hogy bejönne...szarzenál otthon megy a Wb ellen, MU meg idegenben a Hull ellen... na utóbbit lehet majd eladni ;)
    Meg az Újkastély is kepeszteni fog otthon 1,7-ért, mert ha nyer marad bent, akármit csinál a Hull...
    Cselszki - Sundi meccsen meg lehet overezni 20-as oddsért. mondjuk egy kedves kis 5:2 vagy 4:3

    Konkluzió: bármi lehet a mai meccsen, de a D mindkettőnek jó...

    [ Szerkesztve ]

    „Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

Új hozzászólás Aktív témák