Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zazenke

    őstag

    hát az is biztos hogy pár napja a c835 tévémet frissítettem arra a fránya 590 es firmware-re hát az nem tett jót neki mert addig oké hogy visszaálltam régebbi firmware-re utána és újra kivilágosodott a dolby vision de valhogy azt vettem észre hogy nem jó a szememnek mert folyton keresi a részleteket a sötét képrészletekben . hiába mentem Vhiktor youtube videójával újra végig a beállításokon csak nem akart a jó megszokott kép visszajönni. Mégnem rájöttem hogy egyszerűen az a furcsa hogy black crush-ól a kép. A védelmező 3 Denzel Wasington fekete ruhája egyszerűen néhol csak egy fekete paca volt és nem látszódtak a ruha részletei a gyűrődések stb. Át kellett állítani a DV kép beállításainál sötétről , fényes dolby vision profilra és egyből megjöttek a részletek a ruháján. pedig reset all reset shop is megvolt. vissza akartam állni a kezdeti 503 as vagy 511 es firmware-ra de ott meg nincs normális CEC . Nem vezérli se az ugoost se az apple tvt. Csak ki és bekapcs és más média vezérlés nem megy a tv távszabályzóval ezért fel kellett menni 582 re. de az is lehet hogy már régebben megtörtént a black crushos átállás(én az összes megjelenő verziót feltettem eddig) csak nem figyeltem rá annyira mint most.

Új hozzászólás Aktív témák