Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    Nálam már elég rég 30-as net a legnagyobb elérhető/rendelhető (csomag) és elég gáz, hogy nem fejlesztik.... Közeli Nagyváros (8km) nincs messze, ahol van 2000-es net is a Telekomtól.

    Ez a 30-as net 5700 Ft / hó és a 2 eres kábel (vonal) 4 eresre van változtatva és így 50/10-es a vonal amit tud is fixen 24h

    Emlékszem anno az 56k faxmodem netre...akkor az jó volt és az volt mindenhol, de ma már hatalmas különbségek vannak sebességek terén és mikor ledd DSL/ADSL akkor sokat duplázott (vonal sebességet) a Telekom (Matáv volt ugye meg T-online meg a fene tudja már mi nem..) 12k / hó volt a fél meg 1 megás net... bár az 56k net telefon számla volt ilyen havi 40-50k anno... :))

    Mind1, mert a mai világban elvárható lenne a legalább 500-as sávszél! /Optika pl./
    Néztem, kerestem és műholdas megoldás is szóba került, de nincs szolgáltató amely többet adna/tudna 50-nél...vicc! :U

    Pár éve kérdeztem a Telekomot és azt mondták fejlesztések várhatók, de ha így halad, akkor sose lesz ennél jobb itt! :D

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák