Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McSzaby

    őstag

    Sziasztok,

    szegény,csóró panellakó vagyok, ami azt jelenti, hogy rettenet az áramellátás. 35 éves alu. kábeleken jön az ingadozó áram, ráadásul a konnektoraim fele elég gyengén földelt, illetve vannak konnektorok, amik nem is földeltek, de ami van, abban sem bízok. Van szép tv-m,laptopom,monitorom,tabletem, amik mind áramot használnak. Na, most én szeretném minden áramingadozástól és túlfeszültségtől megóvni az eszközeimet.

    Ehhez mit ajánlotok, UPS-t, vagy esetleg a túlfeszültségvédő is elég? A túlfesz.védő gondolom csak minimális mértékben egyenlíti ki a feszültséget és az UPS lesz, ami nekem kell. Nem lényeges számomra a "HA", mert a tv kikapcsolhat a laptopom meg szinte új, szóval az akku is jó.

    Ha esetleg erre mindenképp UPS-t ajánljátok, akkor tudtok egy megbízható asztalit ajánlani?

    Én ezt néztem, ez tetszett: [link]
    De, az az érzésem, hogy ez az FSP is elég lehet. FSP

    Amennyiben még nem elég a hülye kérdésekből, megkérdeném, hogy elé/mögé szabad-e hosszabbítót/elosztót kötni? Ha nem fújjátok le nagyon az FSP-t, akkor lehet az olcsóbbat választom, de az APC jobban bejön. :)

    [ Szerkesztve ]

    #ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

Új hozzászólás Aktív témák