Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz martonx #86936 üzenetére

    Tudod mi a vicc? az hogy én mindenféle e adalék anyag nélkül nagyobb méretű egy kilós kenyeret sütök, mint a napfényparki teszkós, szóval ott valamit nagyon elb@sznak. Ezért nem is fogok ott venni. ( Nem gondolom, hogy nekem külön olyan kiszerelésű kilós lisztet árulnának ,csak nekem, ami már eleve E-anyagokkal van bekeverve, hogy nagyobb legyen a kenyerem. sima BL-55 ös liszt) Egyszerűen nincs megkelve, azért nem nagyobb, Ennek lehet az (is) az oka, hogy nem jó a liszt ( kevesebb a sikér tartalma). és a másik bolt máshonnan szerezte be a lisztet , ami ilyen tekintetben szerencsésebb. Itt utaltam már arra , nagyanyám milyen kenyeret sütött anno. Olyan volt mint a szivacs ( ebből kifolyólag valószínűleg a fajsulya is kisebb volt , térfogatát illetően meg nagyobb az egy kilo egységnyi kenyér, Pedig arra aztán mindent rá lehetett volna fogni , csak azt nem hogy E anyagokkal teli. ( Sőt fagyasztó se kellett hogy hogy 10 napig is elálljon.
    Itt inkább a technologia, vagy a folyamatra szánt idő, vagy a liszt minősége.. vagy nem tudom mi hibádzik, nem vagyok pék. (és én most a napfény parki teszkorol beszélek, lehet másikban már nem olyan , akkor sem ha ugyanaz a felszerelés, de mások a szakemberek..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák