Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz DarkByte #60354 üzenetére

    Most néztem meg, holnap lesz egy éve, hogy megrendeltem a kártyát, egészen pontosan erre ment a kamera: Kingston MicroSDHC 16GB CL10 UHS-1
    És ma néztem épp, hogy az autóm, ami 11 hónapja van meg, a vételtől 22K km-t ment. tehát ha hozzáadom az 1 hónapot akkor 25 ezer km, saccra 100-as átlaggal is 250 óra amit tuti ment, de mivel ugye van város is sokkal lassabban, ha megállok parkolóban, sosem kapcsolom ki, ha itthon a ház előtt állok, sokszor ott is hagyom, pedig kamera látóterében állok, tehát simán lehet a triplája, vagy még több, van, hogy elmegy vele a párom a boltba, délelőtt, aztán itt áll este 10-ig, mikor beállunk vele, de számoljunk csak 750 órával. 2 óra 26 perc alatt írja tele, és 5 percenként ment, vagyis 300x már tuti újraírta. Persze be lehet mozgásérzékelésre kapcsolni, akkor pl álló helyzetben nem vesz, de egy ilyen kártya 2-3 ezres, ha megadja magát, kidobom, és veszem a következőt. Szerintem az a kérdés, hogy a beltéri esetleg HD csatit tol-e a pendrive-ra, esetleg az egész mux adatfolyamát, és abból játssza vissza az adott csatornát, lehet sok volt a pendrive-nak. Ez bírja, nincs vele gond.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák