Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LifestyleX77

    csendes tag

    válasz TheReMiXeR #6993 üzenetére

    Nyugi TheReMiXeR ! ;]

    Én csak egy átlagos vásárló vagyok, minél olcsóbban, minél jobbat. Nem kellett csúcstechnika, mert minek? Mp3-ak hallgatására, néhány filmre nem dobálok ki 500ezreket, csak azért, hogy verjem a mellem a haverok előtt (közben meg szakadt Lada-m legyen) - ezen a szinten amúgy sem hallom a különbséget...
    Viszont 1500ft-os hangfalat sem vásárlok, mert sz*rt meg nem akarok venni...vagy normálisat, vagy semmilyet - nem pedig a legolcsóbbat - utánna meg megyek reklamálni, hogy milyen sz*rt adtatok...
    Inkább kifizetem azt a pár ezres különbséget, de legyen nekem megfelelő, amit szeretnék.
    Én inkább azt nem tudom megérteni, ha valaki 1500ft-ért vesz, utánna meg felháborodva tér vissza, hogy miért vannak rajta vezetékek, miért nincs surround hangzás stb. :(((
    Amire én szeretném használni, arra ez tökéletes...és ez a lényeg.
    Utolsó bejegyzésben meg azt kívántam megjegyezni, hogy van különbség a kettő között - szerintem-és nem is kicsi....
    - persze lehet mondani, hogy zúzzuk be ezeket a sz*rokat, de nekem, és sok hozzám hasonló hobbi számítógépezőnek nem kell 3D-s tökéletes hangzás, csak az, hogy azért ne valami rendszerhanszóró szerű hangfal szóljon....
    Ennyi az off.
    További jó munkát, többet nem irogatok (megkönyebbülhettek, nem offolom szét a topicot....) :)

    ~A nők vízszintes mosolyát a férfiak függőleges gondolata követi~~~~~~~~Nem az a baj, hogy nyakig ülünk a sz*rban, hanem hogy lötyögtetik...~~~~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák