Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FatCutter

    kezdő

    válasz -=RelakS=- #42269 üzenetére

    Közel jársz az igazsághoz/megoldáshoz. :D

    Amikor a LuftHansa-nál dolgolgoztam (IT divízió, magyar részleg, OC azaz operation center, magyarul "Műveleti Központ" - ez sokkal jobban hangzik), akkor kaptam egy ticketet:
    - Title: "Lasergun funkzionirt nicht!" (lézerágyú nem működik)
    - WTF ? - A Lufi is beszállt az amerikai csillagháborús project-be ? Hát csak nem...
    - Gondoltam, azt kéne visszaírni, hogy "Use your atomic annihilating disintegrator instead!" (azaz használd helyette az atomannihilációs dezintegrátorodat), de a company policy-k alapján ezt nem tehettem.
    - Ehelyett visszakérdeztem "what is the lasergun" de a belső lev.listára azért felnyomtam. Jöttek is a válaszok: -> protontorpedókat élesíteni, pajzsokat aktíválni, stb. 3 hétig ezen röhögött az egész IT divízió worldwide, a Frankfurti Srácokat is beleértve. :D
    -Na, a végén tananyag lett a sztoriból -> "Ilyenkor se veszítsd el az önuralmadat témakörben". A cég Benjáminja oktatta, aki tök ugyanúgy néz ki, mint Tim Roth fiatal korában a "Négy szoba" című filmben.

    ---------
    "dolgolgoztam " - direkte nem javítom ki, szerintem egy nagyon szép nyelvújítási kezdeményezés. :D

    --------
    Kezdek már megint alkoholos befolyásoltság alá kerülni, különben nem született volna meg ez a poszt. :P

    --Eke: ! Téged is megzavart a fórummotor váltás? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák