Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    Megvan az első teli tankos mérés. 478 km-t tettem meg és 55.64 litert tankoltam, tehát 11.6 l/100 km. :) Ebben persze volt minden, Sport fokozatban gyorsulások nulláról, 80-ról, 100-ról, déli M0 szakaszon 170+-os részek, dombra mászás, hóban forgás, meg persze egy hét munkába járás M0-on. Ahhoz képest nem is rossz.
    Amikor tele tankoltam, 640 km-t írt range-nek, ami kereken 10 lityis fogyasztást jelent. Érdekes, hogy az üzemanyagszint-jelző már a skála legalján volt, a BC azt mondta, hogy még 50 km a range, és mint kiderült, volt még benne ~8.5 liter benya, ami persze lehet 50 km, de lehet 80-90 is. :) Mindenesetre a 360 HUF-os 95-ös benzinár nagyon kellemesen melengető érzés a 420-as prémium dízel után. :D
    Holnap megyünk Seibikoba, remélem, péntekre elkészülnek a kormányszervó cseréjével.
    Ja tegnap felhívott az előző tulaj, hogy megtalálta az általa használt FHD dash cam-et, és azt bevinné ő a Seibikoba, hogy csütörtökön, amikor megyek az autóval, akkor át tudjam venni. :) Extrajó arc.:)
    FM transmittert elengedtem, illetve odaadtam asszonynak, majd ő használja. Tegnap kipróbáltuk haver más típusú FM transmitterét, az gond nélkül működött a Subiban, szal vmi ritka kompatibilitási probléma lehet a dolog mögött.

    [ Szerkesztve ]

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák