Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    2 győzelem, 3 vereség -> bronzban mehetek alázni.

    Az első mecsemet eltoltam, mert terrannal játszottam, amivel eddig csak veszes mecseim voltak (nem is tolom T-vel :) ) A 2. csata zerg ellen. Amit szintén buktam, mert nem tudok zerg ellen menni. Nem szeretem a hidrákat, és így nehéz ellenük tölni... :(

    3 csata, szintén zerg ellen. Szegényke gyűjtött vagy 20-30 linget, osztán úgy döntött, hogy átál hidrára. CSak addigra meért az első 5 muta, oszt szétszedtem a gazdaását. A következő rohamnál ki is lépett. 4. terran volt. Sikerült elbújtatni előle a mutákat, így nem volt semmi jelentős légvédelme a scv-knel. Szintén dukta a gazdaságát. Ráadásul a marinkat is pont kiküldte ellene, akika mire visszagyalogolták, már majdhogynem vesztve volt a mecs. Az 5 egy protoss ellen ment. Mentem deríteni. Látom, hogy 2 gateway, cronoboost. Ez sok jót nem jelent. Ledobtam gyorsan 3 clavert, hogy fojam a zalotokat, de ezt meg Ő derítette. Gyorsan lehozott 2 stargate-t, és 4 voidrayyel megnyerte a mecset. Igaz, hogy jöttek a muták időben, de kevesek voltak. Nagyon visszafogott az, hogy készültem a rush ellen, így késön dobtam a 2 gázt.

    Szóval innen szép a győzelem :)

    Üdv, föccer

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

Új hozzászólás Aktív témák